Mongolian Barbecue Budapest

Mongolian Barbecue Budapest
Mongolian Barbecue BudapestMongolian Barbecue Budapest
Mongolian Barbecue BudapestMongolian Barbecue Budapest

Mongolian Barbecue Budapest bemutatkozása

A Mongolian Barbecue étterem, egy olyan speciális szolgáltatással várja vendégeit, amely induláskor is, már több mint 15 éve különlegességnek számított.
Úttörőként vezettünk be azt a szervízt, amely ötvözi a hagyományos, étlapról történő rendelés lehetőségét, és a vendégeknek egy szélesebb körű választási lehetőséget biztosít a többféle ínycsiklandozó finomságok egyidejű kipróbálására egy fix árért.

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Mongolian Barbecue Budapest vélemények

Szörnyű 2019. november 10.barátokkal járt itt
Már többször jártunk az étteremben, de most óriási csalódás ért minket. Asztalt foglaltam, jött is a szokásos visszaigazolás. Az időpont közeledtével többször próbáltam elérni az éttermet, sikertelenül. Az étteremhez érve, azt tapasztaltuk, hogy zárva felújítás miatt. Többször néztük a honlapot mielőtt elindultunk, de egy szót sem írtak erről. Senkinek nem ajánlom!
Gyenge 2019. április 23.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt vacsorázni. A hely kicsit lelakott és sötét. Tetszett hogy az ételeket frissen és előttünk készítették el a kiválasztott húsokból és zöldségekből. Viszont az nem tettszett hogy a pultban voltak nem túl friss ételek is. Több svédasztalos helyen voltunk már,de ez kihagyható "élményt" nyújtott. Többet vártunk a helytől mint amit kaptunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. február 12.a párjával járt itt
20 évvel ezelőtt voltunk utoljára itt, gondoltuk most megint megnézzük. Kár volt! Már a belépésnél vissza kellett volna fordulni, olyan büdös állott szag fogadott bennünket, de az éhség győzött. Bár volt ruhatár, de senki nem szólt, hogy be lehet tenni a kabátot, később tértünk vissza ide, mivel nincsenek fogasok benn.
Átlagos 2017. július 11.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt előző este. Rettentő szimpatikusnak, igényesnek tűnt a hely, a kiszolgálás is rendben volt. Az ételek egy része ránézésre frissnek tűnt, azonban a másik részén látszódott, valamint például a sütemények szárazsága be is bizonyította hogy a kihelyezett ételek finoman szólva sem aznapiak.
2017. március 9.a párjával járt itt
Szülinapomra kaptam a barátnőmtől egy meghívást ebbe az étterembe. Belépve kedves pincét köszöntött és az asztalhoz kísért s italt kínált. A svédasztalos kínálattal maximálisan megvagyok elégedve, többféle magyar és mongol finomságokat és különlegességeket nagyon gusztán s finoman készítenek . .
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2016. május 26.családjával járt itt
Családdal születésnapon jártunk itt, korábban szerettük a helyet, bár a kialakítás már eléggé retro volt. Most viszont nagy csalódást jelentett, hogy a húsok egysíkúak voltak, ellenben a régi kínálattal, mikor kimondott különlegességek is voltak. Az ízek egyformák voltak, és sokunk húsa sületlen, gyakorlatilag nyers.
Gyenge 2016. január 6., kollégákkal járt itt
Karácsonyi évzáró vacsorát terveztünk ide a Kollégáimmal. Egyszerűen borzasztó volt. A külön termünk egy fényáteresztő függönnyel elválasztott asztalkomplexum volt. Az ételválaszték, a mosdó és egyéb helységek megközelítése egy szőnyeggel gondosan letakart bukkanón keresztül volt lehetséges.
Gyenge 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem teljesen átlagos, habár jó környéken helyezkedik el.
Az ételkínálat nem kifejezetten változatos a svédasztalos rendszer ellenére,e téren több ötletet nem ártana ellesni a konkurenciától (pl. muflon húst ki eszik? ! ).
A személyzet nem különösebben kedves, és sajnos nem is annyira figyelmes.
Kifejezetten azoknak ajánlom, akik fogyókúrázni szeretnének.
Kiváló 2015. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, mi nagyon szeretjük. A SZÉP kártyának csak a vendéglátás "zsebét" fogadják el, és ez sajnos nincs jelezve.
2015. május 8.barátokkal járt itt
Kedvesen fogadtak. A belső terasz részen ültünk. A kiszolgálás kedves volt és a kihozott italok és előételek is finomak voltak. A szabad szedéses résznél hiányoltam, hogy a régen megszokott húsok mennyisége csökkent, de a kirakottak minősége jó volt.
A rendelkezésre álló időt nagyon jól ellehet tölteni.
Mongolian Barbecue Budapest a térképen
1125 BudapestMárvány u. 19/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Gépzene: jazz, latino, nemzetközi slágerek
Különtermek
Kisterem - max. 25 fő