Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest

Hotel Elixír Mórahalom
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2023. október 1.barátokkal járt itt
Ismét kissé romlott a hely, de még mindig negéri.
A borjúláb, a specialitásuk frissnek érződik. Ritkán kissé nem annyira átsült.
A házi boruk isteni és olcsónak számít.
Viszont van olyan étel, amit mikrón melegítenek...
2076
2023. szeptember 8.egyedül járt itt
Az ARC-ra mentem a Bikás parkba, mától van, és éppen alkalmas volt előtte beugrani ide egy ebédre. Ma is népszerű, úgy látszik, pincér kijött elém köszöni, meg, hogy mit szeretnék, mondtam, enni, nos van kint is, bent is, korlátozott mértékben, sok asztal foglalt. Ez jót jelent, akkor jó a hely.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső kép
Szörnyű 2023. július 9.barátokkal járt itt
A 2 évvel ezelőttihez képest az étel mennyisége a felére csökkent, az ára viszont a duplája lett azóta. A híres rántott borjúlábuk 2 db ujjnyi vastag csík bepanírozva, amiből csak a panírt érezted mert annyira keskeny volt benne a hús 4700-ért. A körete sótlan, félig megfőtt krumpli volt odadobva a tányérra, amit nem lehetett megenni, mert nyers volt és íztelen.
2076
Kiváló 2021. július 4.a párjával járt itt
Ma este Balatonról hazafelé felötlött bennünk, hogy hopp, otthon nincs semmi, késő van, valahol talán enni kéne. . . az ilyen burgeres, pizzás ötleteket rögtön elvetettem, valami ennivalóra vágytam, mi legyen most, talán a Muskétás majdnem útba esik, talán még nyitva van a konyha. . . tehát így kerültünk ide. Van még konyha?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. április 21.családjával járt itt
Éppen idejében, még a nagy bezárások előtt sikerült felkeresnünkn ezt a sokak által kedvelt éttermet a Tétényi úton. Mi sem bizonyítja jobban az elismertségét, mint az a tény, hogy csak hosszas egyeztetést követően sikerült helyet foglalnunk egy átlagos szombati napon. Barátságos berendezés és hangulat, udvarias fogadtatás.
2019. március 14.barátokkal járt itt
Törzsvendégek lévén van összehasonlítási alapom. Az ételek, italok szinte változatlanok, semmi extra, de finom. A borjúláb egész évben ehető náluk; nagyon jól készítik. Legutóbb inkább egy új pincérrel kellett küzdeni. Többedszerre sem érti a kézjeleket, h hozzon még egyet a korábban rendeltből illetve steakburgonya helyett sült krumplit hozott, pedig ilyen megnevezéssel kértem.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2018. december 27.a párjával járt itt
A Bp. XI. Tétényi úti panelrengeteg szélén, a kórházzal átelleni sarkon található az étterem. Mellette az utcán parkoltunk le, a műintézet szinte elbújt a szem elöl. Ám felfigyeltünk a szellőzőn kiáramló, ínycsiklandó illatokra, megtekintettük a forrását. Zsúfolva volt, ebédidő lévén, de találtak két helyet számunkra is.
Kiváló 2018. december 1.gyerekekkel járt itt
Ismét volt szerencsénk az étteremhez,megint családi ünnepek miatt. Déli 12-re foglaltunk asztalt a családdal, időre érkezünk. Azonnal kapunk étlapot, még nincsenek sokan. A személyzet profi, azonnal étlap jön,folyamatosan figyelnek ránk,később visszajön felvenni a rendelést,mert folyamatosan érkezik a nép. A leves 16.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Külső képNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - BelsőNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallapNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étel/italNégy Muskétás Étterem-Söröző Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2018. augusztus 7.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk itt, mert a ház specialitása a borjúláb. Ennek minősége változatlan, de most a húsleves nagyon gyenge volt, méltatlan a színvonalhoz. Ami megdöbbentett, fizetéskor a pincér kikövetelte a borravalót. Az étteremnek van lehetősége szervízdíjat kérni, ez célszerűbb lenne. Most először keserű szájízzel jöttünk el.
2017. augusztus 24.a párjával járt itt
Többször jártam itt.
Ételek tekintetében nem csalódom sosem.
A pincérek némileg unottak lettek. Sajnos.
Van, amikor 2 szót nem tud beszélgetni a vendég, mert folyamatosan kérdik, hozhatnak-e még inni, illetve sokszor pedig úgy kell vadászni rájuk, h kérnénk még valamit. . . . Ez utóbbi akkor történik, ha más, nagyobb (! ) társaság van jelen - persze.
Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest a térképen
1115 BudapestTétényi út 18.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus