Nyereg Itató Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd

Nyereg Itató Budapest vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2021. szeptember 12.családjával járt itt
Városligeti étterem, ha jót akarsz enni ide mindenképpen be kell térned !
Kellemesen elrendezett étterem és udvar ! A focit és az F1 - et is láthattuk a hatalmas televízión !
Az ételek változatosak, hatalmas adagok !
A személyzet kedves és barátságos !
Köszönjük szépen Valószínű törzsvendégek leszünk itt !
2017. augusztus 7.barátokkal járt itt
Igazán hangulatos, romantikus hely a Városligetben. Az épület az egykori Artézi Fürdő melléképülete volt, ezt követően nyaralószálló, majd a csendőrség egyik lovas őrsének állomáshelye. Valószínűleg innen jött az ötlet az elnevezésre.
Nyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. május 19.barátokkal járt itt
Én nagyon jól éreztem itt magam, bent vagy Budapest centrál környezetében, mégis a természetben fogyaszthatod a frissítő limonádédat a frissen elkészített hamburgeredet. Igaz a belvárosban élek, de nem hittem volna, hogy a Városligetben ilyen jó éttermet lehet találni, csak ajánlani tudom. :)
Nyereg Itató Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2017. január 10.barátokkal járt itt
Barátnőmmel és a kiskutyájával név-napoztunk egy szép nyári hétvégén a Városligetben. A nagy séta után jól esett beülnünk a Nyeregbe, s igazán nyeregben éreztük magunkat hamarosan. A pincér azonnal jött, felvette az italrendelésünket, s mire kihozta 2 percen belül, fel is vette az ételrendelésünket.
Nyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Étel/italNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső képNyereg Itató Budapest - Külső kép