Odú Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Odú Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
Az Odú nevű hely tippjét nagyon köszönöm Zigzag tesztelőtársamnak, nem valószínű, hogy egyhamar elmentem volna ide, bár említette még a hely megnyitását egy budai ismerősöm is, valamivel később, mint, hogy olvastam a hely értékelését. Úgyhogy a kettős ajánlás alapján el is mentünk és nem csalódtunk.
Odú Budapest - Étlap/itallapOdú Budapest - BelsőOdú Budapest - Étel/italOdú Budapest - Étel/italOdú Budapest - BelsőOdú Budapest - Külső kép
2016. december 27.egyedül járt itt
Valamikor pár hónappal ezelőtt családi vállalkozásként nyitották meg a Balzac és a Tátra utca sarkán ezt a kis bisztró-kávézót. Már reggel 8-tól nyitva tartanak (vasárnap zárva vannak), a konyha kb. 11 órától üzemel. Azon ritka kivételek közé tartoznak, akiknek még van saját weboldaluk, ráadásul még nagyjából friss is.
Odú Budapest - Külső képOdú Budapest - BelsőOdú Budapest - BelsőOdú Budapest - Étlap/itallapOdú Budapest - Étel/italOdú Budapest - BelsőOdú Budapest - Külső kép
Odú Budapest a térképen
1136 BudapestBalzac u. 29.
• reggelizési lehetőség
ázsiai, francia, olasz, spanyol, thai, vegetáriánus
szendvicsek