Oinos Wine Bar & Bistro Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Oinos Wine Bar & Bistro Budapest vélemények

2023. szeptember 25.barátokkal járt itt
A Rákóczi tér teljes átalakuláson ment át az utóbbi években. Manapság nem meglepő, hogy egy színvonalas, modern vendéglő is itt nyitotta meg kapuit. A kialakítása modern, egyszerű, mégis barátságos. Néhány nagyobb asztalhoz kanapét tettek, ami jól mutat, de étkezéshez nem a legpraktikusabb, csak magasaknak ajánlott.
Kiváló 2023. január 11.barátokkal járt itt
A fő iránycsapás az olasz konyha, de kínálnak nemzetközinek mondható ételeket is. Így a helyben gyúrt pasta-k, pizzák mellett többek között: pancetta-ba göngyölt sertésszüzet grillezett endíviával, kecskesajt mousse-szal, lazac steaket zöldborsókrémmel és grillezett karfiollal, bélszínsteaket kacsamájjal és szarvasgombás burgonyapürével, ami voltaképpen egy ügyes Rossini-bélszín ihlette fogás, aminek eredeti változata bizony szarvasgombával készül, s csak a méltatlan utókor váltotta ki azt más gombákkal, legrosszabb esetben termesztett csiperkével.
Oinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - EgyébOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Az étterem nagyon kellemes, meleg hangulatot áraszt, első körben a lámpatestek és az általuk biztosított meleg fény vonzott oda, de a kiszolgálásban és az ételben sem csalódtam. :)
Ha jellemeznem kéne a helyet: üde színfolt a Rákóczi téren, elegáns, de nem túlzó a sikkesség, a nem kifejezetten elegáns öltözékemben sem éreztem kényelmetlenül magamat.
Kiváló 2018. április 19.barátokkal járt itt
Már rég óta gondolkoztam azon, hogy beülök az Oinosba, de erre csak most volt alkalmam. Igazán igényes a hely, remek az atmoszférája, és jól megközelíthető helyen van. Az ételek mind remekül voltak fűszerezve és tálalva. Külön ajánlanám mindenkinek a báránycsülköt, nekem speciel az ízlett a legjobban, de a többiek elmondása szerint a pizzájuk is nagyon finom.
Kiváló 2017. április 22.barátokkal járt itt
A Rákóczi téri Oinos-t az itt olvasott pozitív vélemények alapján kerestük fel. A 4-es metróépítés egyik pozitív hozadéka volt, hogy a Rákóczi teret és környékét is kicsinosították, "kikupálták", a megszépült térbe jól illik ez az igényes bisztró-étterem.
Oinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső képOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étel/italOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - MosdóOinos Wine Bar & Bistro Budapest - MosdóOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - BelsőOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső képOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Étlap/itallapOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső képOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső képOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső képOinos Wine Bar & Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Régóta szemezgettünk az Oinossal és nem kellett csalódnunk. Maga a Bistro nagyon igényes, szép, a felszolgálók udvariasak és felkészültek. Ami pedig a pizzájukat illeti, az zseniális. Calzone pizzát ettünk, a tészta nagyon finom volt, nem égett meg a teteje, rengeteg sajt volt hozzá és a házi paradicsomszósz is nagyon finom volt. Biztos, hogy visszatérünk még és megkóstolunk más finomságot is!
Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
Az Oinos egy lenyűgöző hely. A pincérünk szakmailag felkészült, pontosan tudta, hogy a Szent Donát pince, mely remek borászat nedűit rendeltük, most került be egy dán három michelin csillagos étterembe, de hozzátette, hogy a Costes Downtownban is ott vannak.