Öreghalász Étterem Budapest

Öreghalász Étterem Budapest
Öreghalász Étterem BudapestÖreghalász Étterem Budapest
Öreghalász Étterem BudapestÖreghalász Étterem Budapest

Öreghalász Étterem Budapest bemutatkozása

Az újpesti Öreghalász Étterem Budapest egyik legjobb halvendéglője. A magyaros halászlé friss Magyarországon halászott halakból készül. Belsőség mindig rendelhető hozzá.
A halakon kívül készítünk ételeket más húsfélfékből is, mindig a szezonnak megfelelő kisérőkkel és módozatban.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Hotel Laroba Alsóörs
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.17-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Öreghalász Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 27.barátokkal járt itt
Évek óta járok a barátaimmal vacsorázni, havonta egy alkalommal. Kiváló a konyha, udvarias és gyors a kiszolgálás, nagyon elégedettek vagyunk mindnyájan! Nem véletlenűl járunk évek óta ebbe az étterembe, csak ajánlani tudom. A társaság fele Budáról jár át és nem bánják! Klassz hely!
Kiváló 2020. június 27.gyerekekkel járt itt
Sajnálom ,hogy már korábban nem kerestük fel ezt éttermet.Hangulatos,tiszta,udvarias kiszolgálás nagyon finomak az ételek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2020. június 4., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt, de az utolsó látogatás kissé csalódás volt. Nem az ételek vagy a kiszolgálás, inkább a hely környezete és az épület állaga miatt. Emlékeimben egy jó hírű, teltházas étterem élt, ezzel szemben tátongott az ürességtől, igaz hétköznap tértünk be egy késői ebédre.
2019. július 11., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal kerestem fel az éttermet, egyedül vagy a feleségemmel nem mertem kipróbálni, a rémes külső annyira taszított. Egy szocreál tömbház földszintjén található, elhanyagolt megjelenésű, a berendezés már barátságosabb, de ez sem túl modern. Az ételek viszont kárpótolnak, a harcsafilé egészen jóra sikerült.
2019. április 29.a párjával járt itt
Többször jártunk az Öreghalászban, a főztjük szinte mindig kitűnő, néhányszor előfordult, hogy csak jónak nevezném. Az italkínálattal is elégedettek voltunk, bár az utóbbi időben mintha szűkült volna a borok skálája. A kiszolgálás talán lehetne kedvesebb, udvariasabb, de komoly gond ezen a téren sem volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. november 10.a párjával járt itt
Márton napi libamenüre mentünk. Az étlapot is átböngésztük, de kicsi, olvashatatlan barna betűkkel barna lapra nyomtatott sorokkal megküzdöttünk. Nagy csalódás volt, előétel libatöpörtyű hideg száraz kemény, nem friss. Szeletelt kenyér nem friss. Libaleves maceszgombóccal fejeltős, fura színű híg lötty.
2076
2018. szeptember 25.egyedül járt itt
Nálunk családi legenda volt az Öreghalász. Atyám Újpesten volt kerültei főorvos, azt hiszem, az ő idejében nyitott ez a hely, és hamar bekerült a házi szókincsünkbe is. Nagyon jó halászlevekre emlékszem. De valahogy 30 éve nemigen jártam errefelé.
Öreghalász Étterem Budapest - Külső képÖreghalász Étterem Budapest - Étel/italÖreghalász Étterem Budapest - Étel/italÖreghalász Étterem Budapest - Étel/italÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - Külső képÖreghalász Étterem Budapest - Belső
Gyenge 2017. július 13.családjával járt itt
Ennyire jellegtelen étteremben még nem jártam. Hosszasan próbálom felidézni az étterem belső terét, az étlapot és az ételek ízét, ami – mivel sajnos semmilyen nyomot nem hagytak bennem - nem könnyű feladat. Az étlap indokolatlanul hosszú, az ételek nagy része nem rendelhető.
Átlagos 2016. február 28., kollégákkal járt itt
Újpest Városkapu metrómegálló közelében, a forgalmas Árpád úton, a Duna-part közelében több évtizede működik az Öreghalász Étterem. Úgy érzi az ember magát, mintha kissé megállt volna itt az idő. Kissé furcsa retró érzés keríti itt hatalmába az embert.
Öreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - Külső képÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - Étel/italÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - Étel/italÖreghalász Étterem Budapest - BelsőÖreghalász Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. január 5.a párjával járt itt
December 28-án férjemmel ott foglaltunk asztalt vacsorára. Szerettünk volna lazacot és pisztrángot fogyasztani. A neten megnéztük az étlapot, amin sokféle halétel szerepel. Amikor kikértük a választott halakat, közölte a pincér hogy csak ponty van, semmi más hal nincs.
Öreghalász Étterem Budapest a térképen
1042 BudapestÁrpád út 20-22.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi