Pigrabbit Cafe & Pub Budapest

Ez a hely megszűnt!
kávézó - kávéház, kocsma, pub, bár
Pigrabbit Cafe & Pub Budapest

2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Pigrabbit Cafe & Pub Budapest vélemények

2016. október 13.a párjával járt itt
Már sokszor elsétáltunk pub előtt, mire egyszer úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk. Hétköznap este elég üres volt, beléptünk idején mi voltunk az egyetlen vendégek, később még egy pár bővítette a vendégkört. Kellemes, tiszta , hangulatos hely a belváros szép részén, hangulatos, középkori hangulatot árasztó kis utcában.
Pigrabbit Cafe & Pub Budapest - BelsőPigrabbit Cafe & Pub Budapest - Belső
2015. október 21.a párjával járt itt
A Királyi Pál utca szépen felfejlődött az utóbbi években. Van itt minőségi csokoládézó, tán működik még a kilencvenes évek slágerhelye a Janis, nyitott a minap egy igényes ebédelő, van távolkeleti gyorsétterem, balatoni ínyencbolt, s messze nem értem a végére, holott egy tán 150 méteres utcácskáról van szó.
Pigrabbit Cafe & Pub Budapest - Külső képPigrabbit Cafe & Pub Budapest - Külső képPigrabbit Cafe & Pub Budapest - Külső kép