Príma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest

3,2
cukrászda, kávézó - kávéház, pékség
Príma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest
Príma Pék - Cafe & Bakery - Allee BudapestPríma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste

Príma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest vélemények

2076
2023. október 26.egyedül járt itt
Volt valami feladatom, nejem megbízott, hogy hozzak valami pékárút az Alleeból, ha már arra járok, így aztán ezt választottam. Tudtam, hogy inkább valami nasiféle kéne, semmint kenyér az egésznapos aratáshoz, szóval erre koncentráltam. Szerintem azért nem járok ide, mert itt mindig sokan állnak sorban.
Átlagos 2017. április 7.a párjával járt itt
Az Allee-hoz közeli piacon voltunk bevásárolni, és mivel a közeli beülős tejivó még zárva volt, ezért a PrimaPék Allee üzemegységében akartunk reggelizni. Mit mondjak, nem egy vendégcsalogató hely. Annak ellenére, hogy kávét, szendvicseket, finompékárut, üdítőt árulnak, amit sok hasonló helyen helyben is el lehet fogyasztani (ugyanis kitesznek asztalokat, székeket), itt erre semmi fajta lehetőség nincs.
Átlagos 2017. január 15.egyedül járt itt
Az Allée Bevásárlóközpont alsó szintjén működő pékség. A plázán belül az egyik legforgalmasabb helyet foglalják el, saroküzlet, egyik oldalról pár lépés a több bejárat egyike. Nincs ülőhely, még könyöklő pult sem, így kizárólag elvitelre lehet vásárolni.
Príma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest - Külső képPríma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Allee Budapest - Étel/ital