Vaníliás croissant

Príma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca BudapestPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 16.
Reggeli beszerzés céljából a munkahelyemhez közeli Príma Pék Nádor utaci egységét kerestem fel. Egy közepes méretű pékségről van szó, jobb oldalon 2 db álló "könyöklős" asztallal, 2-2 bárszékkel. IO kávét főznek, róluk azt kell tudni, hogy a német Dallmayr prémium kategóriás 100% arabica kávéja, olaszos pörköléssel. Az egyik ex-kollégám ere esküdött, ezért maradt meg a fejemben a márkanév. Aki az olaszos vonalat kedveli a kávéban, annak én is jó szívvel tudom ajánlani, ez nem a savas specialty irányzat.
A péksütemények választéka kissé szűkösebbnek tűnt, pedig lett volna az üvegezett pultban még szabad hely. A szendvicsek sem keltették most fel annyira az érdeklődésemet. Egy vaníliás croissant-t választottam (220 Ft), szerencsére egy olyat kaptam, ami viszonylag kevés volt a porcukor szórás. Vaníliapudinggal van töltve, friss volt, de semmi extra.
Hangulat:Átlagos
Príma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Külső képPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - BelsőPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - BelsőPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - BelsőPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Külső képPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Étel/italPríma Pék - Cafe & Bakery - Nádor utca Budapest - Belső
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés