Rózsavölgyi Csokoládé Budapest

Rózsavölgyi Csokoládé Budapest
Rózsavölgyi Csokoládé BudapestRózsavölgyi Csokoládé Budapest
Rózsavölgyi Csokoládé BudapestRózsavölgyi Csokoládé Budapest

Rózsavölgyi Csokoládé Budapest bemutatkozása

A Rózsavölgyi Csokoládé néhány percre a Kálvin tértől található, ahol trüffeleket, egzotikus csokoládékat, drazsékat kóstolhatunk. A gyár Budafokon található, itt finomítják a venezuelai és madagaszkári kakaóbabokat. Ezekből készülnek a finomabbnál finomabb bonbonok és csokoládétáblák.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Rózsavölgyi Csokoládé Budapest vélemények

Átlagos 2017. április 7.a párjával járt itt
Egyik este a záróra előtt fél órával tértünk be, az alkalmazott papírjaiba mélyedt, szemmel láthatóan nem nagyon örült nekünk, igyekezett röviden válaszolni kérdéseinkre, és minél előbb túl lenni rajtunk. Az árak az egekben, egy kis szem csokoládé 300 Ft körül van, így éppen csak egy kis kóstolót vettünk.
Kiváló 2016. február 17.egyedül járt itt
Világszínvonalú kézműves bonbonok, trüffelek, táblás csokik, szerszám alakú csokoládék, drazsék, forró csoki és kakaóbab. . . . dióhéjban ezeket lehet a Rózsavölgyiben végigkóstolni. A hazai családi vállalkozás műhelye, ahol ezek a csodák készülnek egy Soroksári úti malomépületben található, az üzlet és csokizó pedig a belvárosban, a Királyi Pál utcában.
Rózsavölgyi Csokoládé Budapest - EgyébRózsavölgyi Csokoládé Budapest - EgyébRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Külső képRózsavölgyi Csokoládé Budapest - BelsőRózsavölgyi Csokoládé Budapest - BelsőRózsavölgyi Csokoládé Budapest - BelsőRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Külső képRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - EgyébRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - EgyébRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - EgyébRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 18.egyedül járt itt
Az Aranyszalag minősítés a világhírű “Label Rouge” magyar megfelelője, melyet a Magyar Gasztronómiai Egyesület adományoz, a díj elnyerésének ténye rögzítésre kerül a Gault Millau kalauzban, továbbá a díjátadás is a Gault Millau kalauz bemutatójával esik egybe.
Rózsavölgyi Csokoládé Budapest - Külső képRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/italRózsavölgyi Csokoládé Budapest - Étel/ital