Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

3,9
étterem
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem BudapestSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest bemutatkozása

Ó urak és jó asszonyok, ha gyomrotok nagyon korog,
vagy ha éppen derék szakácsotok szabadnapos, utazzatok
el egy varázslatos világba, Sir Lancelot birodalmába.
Az asztalokon gyertyák, a falakon díszek, a régmúlt hangulatát így elevenítvén fel. S hogy szád az ámulattól tátva ne maradjon, eléd rakjuk a sült galambot.

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2023. december 25.családjával járt itt
Kétszer voltam ezen a helyen,és másodjára csak azért mentem mert előzőleg mikor barátnőmmel voltam kimondottan jól éreztük magunkat. Megvoltak azok az apró de nem elhanyagolható apróságok amelyek jó pofa hangulatot adnak. Második alkalommal ezért is látogattam vissza ezúttal a fiammal,ez amolyan meglepi volt számára hát nem gondoltam volna hogy egész este szavatkoznom kell a döntésem miatt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2019. március 21.családjával járt itt
Két ünnep között, 4 főre - asztalfoglalással érkeztünk egy délutáni vacsorára. A „becsekkolás” fura volt. Az étterem bejáratában áll egy hölgy, aki fogadja a vendégeket, majd walkie talkie-val beszól az étterembe, hogy ki érkezett. Nekünk 4-5 percet is kellett kabátban ácsorogva várni, mire végre jött a válasz, hogy bebocsájtást nyertünk.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2017. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Bőségtálat kaptunk a szokásos buciban felszolgált tárkonyos borjúragu leves után. A levesben csak mutatóban úszkált néhány húsdarab, de sebaj, majd a főétel, a sültektől roskadozó tálak enyhítik éhünket. Az alig világításban csak tapogatóztunk s ízlelő bimbóinkkal ismertünk fel étkeket.
Átlagos 2017. február 26.családjával járt itt
Családdal születésnapra ünnepelni mentünk el. A hely érdekes, de nagyon zsúfolt, a falakon fura összeállításban vannak a középkorinak mondott dizájn elemek, mint harci fejsze, visszacsapó íj, dárda, stb. Az étlapot átnézve és az ételekről érdeklődve a pincér javaslatára vegyes tálat rendeltünk. Sajnos nem bioztos, hogy jól választottunk.
2016. december 4. járt itt
Egy külföldi társaságot vittünk el ide, hogy valami különleges élménnyel zárjuk a hetet, hiszen itt nincs evőeszköz, kézzel kell elfogyasztani a hatalmas tálakon érkező húsokat (akad azért vegetáriánusoknak szánt falat is), ami amúgy nagyon finom volt. A hangulatot a falakon lévő festések, faliszőnyegek, a felszolgálók ruhái és egyéb, a térben elhelyezett díszletek is fokozzák.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. június 12., csoporttal járt itt
Ballagó osztályomat hoztam ide, még egyszer sem jártak ebben az étteremben. Diákcsoport esetében is kiváló, hatalmas adagok,gyors kiszolgálás, csoporthoz igazított ár. Felnőttnek, gyereknek különleges, egyedi, emlékezetes.

Családi alkalmakkor (születésnap, diplomaosztó . . . ) rendszeresen járunk ebbe az étterembe, ahol még sohasem csalódtunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 4.barátokkal járt itt
A ház tényleg igyekszik középkori hangulatot varázsolni a vendégek elé. Minden van: kosztümök, faliszőnyegek, fegyverek, (ál)üvegablakok, borospince, katakomba, rács mögött rab viaszfigurája, trónszék, páncélok - szóval: a hely sokat ígér régmúltból. A vendég nem csalódik: az adagok pazarul néznek ki és hatalmasak.
2015. december 29., kollégákkal járt itt
Céges vacsora keretein belül volt szerencsém meglátogatni ezt az éttermet. Nagyon hangulatos az egész hely. Az ételek jól készültek, a sörválaszték számomra egy kicsit szegényes volt. Az adagok nagyok, és finomak. A vacsora közbeni műsorok még pluszban emelik az est hangulatát. 3 órára lehet asztalt foglalni, ami teltház esetén pont elég.
2015. július 16.barátokkal járt itt
Meg nem tudnám mondani, hogy hány évvel ezelőtt jártam itt először, talán 15 is megvan. . . Akkoriban elég nagy divatja volt a középkori lovagi éttermeknek, a Sir Lanceloton kívül a fővárosban még 2 másik helyen is jártunk, ha jól tudom, az a másik 2 azóta már megszűnt (egy a Duna Plazánál, egy a Bécsi úton a Kolosy térnél volt).
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - EgyébSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső képSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - EgyébSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső képSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Étel/italSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - BelsőSir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. július 15.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal voltunk ott még régebben. Nagyon jól éreztük magunkat. Jól szórakoztunk ,voltak műsorok is ami szintén tettszett. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Lesték minden kívánságunkat. Még a buli hangulatában fényképet is készítettek rólunk. Az ételek finomak és nagy adagok voltak.
Sir Lancelot Középkori Lovagi Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestPodmaniczky u. 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V