Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest

3,5
kocsma, pub, söröző, bisztró, bár
Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest
Spíler Original - Gozsdu Udvar BudapestSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest
Spíler Original - Gozsdu Udvar BudapestSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
06.21-09.01.
Hotel Nostra Siófok

Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 6.a párjával járt itt
Szuper volt a gulyás, sok hússal forrón, ahogy szeretem. Aztán jött a marhapörkölt megijedtem az adagtól, sok volt a hús, de ez volt a legnagyobb gond, a petrezselymes krumpli finom volt jól megy mellé. Olivér jófej, hagytam neki jó jattot, megérdemelte az ételért főleg.
Átlagos 2016. augusztus 12.barátokkal járt itt
Szerda este, ha esik az eső, hova mehet Pesten az ember? Hát persze, hogy a Gozsdu udvarban található a romkocsmák közül választ. A mi választásunk a Spílerre esett, tele volt emberekkel, nagyon trendi a berendezés, a dekoráció, még a mosdóban található antik tükör is tetszett.
Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Belső
Szörnyű 2016. június 21.barátokkal járt itt
Egy júniusi ebédre tértünk be ide bár ne tettük volna ! Köszönés angolul , mikor meghallották , hogy magyarok vagyunk - pofa vágás! Egyetlen pincér aki kedves volt 15 perc múlva eltűnt a süllyesztőben! Hosszasan várakoztunk az italra is nem az ételre ! Hozzá kell tennem rajtunk kívül 2 asztal volt !
Gyenge 2015. december 15.egyedül járt itt
A Gozsdu udvar központi részén található a Spíler, az egyik legismertebb itteni étterem-pub, ami hétvégenként egyúttal szórakozóhely is DJ-vel, zenével, főleg a külföldi - tehetős - fiatalokra alapozva. Nekem több szempontból is csalódást okozott a hely, pedig inkább jó véleményeket hallottam/olvastam róluk eddig.
Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2015. július 28.családjával járt itt
Kellemes hely, egészen gyors kiszolgálás, udvarias, készséges pincér, szépen tálalt és finom ételek. A zene kissé túl hangos volt. Nagyon jó illatok voltak, és a napi ajánlatba is ki volt írva a töltött paprika, amit meg is rendeltem, de aztán jött a pincér, hogy sajnos még nincs kész. (ekkor már fél egy volt). Ez egy kicsit zokon esett, de az új választásom is jónak bizonyult.
2014. október 20.barátokkal járt itt
Elég felkapott a hely, ehhez sajnos nem mindegyik pincér lány tud alkalmazkodni, rendelés után 3szor hoztak ki rossz rendelést. Ettől függetlenül a hangulat jó.
2013. november 12.barátokkal járt itt
A Spíler a Gozsdu udvar egyik legfelkapottabb helye, amikor ott jártunk barátaimmal az idén valamelyik nagy és jelentős borkóstoló után, talán a Furmint Február volt az, nem is tudtuk, hogy mekkora szerencse, hogy kaptunk asztalt. Rendeltünk mindannyian ételt is. Jóféle street food dolgokat, a sült kolbásztól a hamburgeren át a kenyérlángosig s persze kézműves magyar söröket ittunk hozzá.
Spíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSpíler Original - Gozsdu Udvar Budapest - Egyéb
2013. október 31.barátokkal járt itt
A szépen felújított Gozsdu-udvarban nyílt meg ez a jó kis hely, ahol igazi vagány és menő dizájn párosul a jó bisztro-ételekkel és kézműves sörökkel. Márciusban a 2. Házi Sörfőző Versenyt tartották itt, ahol zsűriztem, de a verseny után volt alkalmam megkóstolni a finom lepényt és a csapról még ittuk a Fóti Sörfőzde Keserű Méz fantázianevű sörét és a Dupla Köleses nevű félbarna kölessel készített sört.
2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
Másodszor jártam itt, és most sem bántam meg. Fiatalos,vagány társaság, jó zene, udvarias kiszolgálás jellemzi a Spillert. Enni még nem volt szerencsém,de a másik asztalokhoz vitt bizalomgerjesztő ételeket meglesve eléggé sajnálom,úgyhogy azt is hamarosan kifogom próbálni.