Submarine Station Étterem Budapest

Submarine Station Étterem BudapestSubmarine Station Étterem Budapest

Tisza-tó Apartmanpark Kisköre - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Submarine Station Étterem Budapest vélemények

2017. augusztus 6.egyedül járt itt
16. kerület, Csömöri út, a buszmegálló közelében. Kívülről egyszerű vendéglő-söröző épületnek tűnik, fedett terasszal, az épület előtt parkolóhelyekkel. A belső tér igazán hangulatos, mintha egy 19. századi tengeralattjáróban vagy hajóban járnánk. Főleg az egyik sarokban kialakított 8 személyes box tetszett.
Submarine Station Étterem Budapest - Külső képSubmarine Station Étterem Budapest - Étlap/itallapSubmarine Station Étterem Budapest - Külső képSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - MosdóSubmarine Station Étterem Budapest - Étlap/itallapSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - Étel/italSubmarine Station Étterem Budapest - Étel/italSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - Étel/italSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - Étlap/itallapSubmarine Station Étterem Budapest - BelsőSubmarine Station Étterem Budapest - Külső képSubmarine Station Étterem Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2016. december 4.a párjával járt itt
A XVI. kerulet egyik fő útja zajából semmit nem hallatszó pub szerû helyiség. Az étlap alapján az étterem kulonosen a steakakre es a belszínekre kíváncsi vendégeket szereti, s aki ezért jön nem is csalódik. A hús kívánság szerint megsütve, nem kevésbé, nem jobban, tényleg tokeletesen.
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Az egyik kedvenc helyem Budapesten, finom és bőséges mennyiségű ételeket is lehet kérni, én steaket szoktam kérni sült krumplival. Az árak valóban magasabbak az átlaghoz képest, de véleményem szerint egy-egy jeles alkalommal jó dolog itt ünnepleni. A hangulat 5*, a kiszolgálás is remek, összességében az egész hely pazar. Köszönöm az élményt, remélem még lesz alkalmam a további tesztelésre.
Kiváló 2016. május 27.a párjával járt itt
Véletlenül keveredtünk ide, de nem bántuk meg! :) Könnyen le tudtunk parkolni az étterem előtt. A hely nagyon hangulatos és a felszolgáló nagyon kedves és figyelmes volt. Az ételek nagyon ízletesek voltak és az adaggal is teljes mértékben meg voltunk elégedve.
Kiváló 2015. július 27.barátokkal járt itt
Szuper ételek, szuper kiszolgálás, hangulatos környezet. Kedvencem a grillezett gomolyasajt. Kiváló borok, palinák széles választéka. Professzionálisan megszervezett borvacsorák, fantasztikus menüsorokkal, az ország legjobb borászaival.
Kiváló 2015. július 27.barátokkal járt itt
Többszor jártam mar itt, es a kiszolgálás, az ételek minősége mindig nagyon jo es ízletes volt! Nagy kedvencem a limonádé... Es a tonhal saláta!!!! Ez egy olyan hely ahova bármikor szívesen beülök egy jo ebédre, vacsorára vagy csak akar egy kávéra is!!!
Submarine Station Étterem Budapest - Étel/ital