Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest

Ez a hely megszűnt!
4,8
étterem
Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest
Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca BudapestTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest vélemények

Kiváló 2017. december 3., kollégákkal járt itt
Rég látott, volt kolléganőkkel tértünk be ide, egy ráérős ebédre és nem csalódtunk. Már a számunkra kiválasztott csendes, barátságos és kényelmes kis zug is nagyon tetszett. Minden nagyon finom volt és bőséges (gyümölcsleves, gyros, articsóka a' la Politá). Lehetett kis adagot kérni és felezni is.
Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - EgyébTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 30. járt itt
A bevásárlóközpontból egy új világba lépünk. Ide építettek egy kisebb görög városrészt, ami azonnal megidézi a tengerparti települések hangulatát. A pincér kedves volt, görögül üdvözölt, a háttérben halk görög zene szólt, már ettől jól éreztük magunkat. Előételnek ropogósra sütött tengeri halacskákat és görög specialitásokból összeállított tálat kértünk.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Ha valaki azt mondja, hogy Görögországot nem lehet idevarázsolni kis hazánkba, az nagyon téved! :)
Amikor az étterem földszintjén még csak azon tűnődtünk, mit is fogyasszunk, nem is sejtettük, hogy az emeleti részen micsoda görög hangulat fogad majd. Egyből előjöttek a görögországi emlékeim. . . . .
Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 27.egyedül járt itt
Nem sűrűn járok a Mammutban, nem igazán esik útba, és a bevásárlóközpontok amúgy sem tartoznak a kedvenceim közé, de a Taverna Zorbas-ról meglepően jó véleményeket olvastam. A Zorbas nem olyan, mint a többi átlagos bevásárló-központi gyorsbüfé.
Taverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Külső képTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Étel/italTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - BelsőTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Külső képTaverna Zorbas Görög Étterem - Lövőház utca Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Családommal a mammutos vásárlást zártuk le egy itt elfogyasztott vacsorával. Maga a hely autentikus, hozza az igazi görög hangulatot. Az ételek finomak voltak, azt előttünk készítették el. A felszolgálás előtt ételváró előételt és aki kért, annak ouzot szolgáltak fel, a végén egy kis fürt szőlőt.
Kiváló 2015. április 10.a párjával járt itt
Egy áprilisi hétköznap este mentünk el az étterembe, ahol évekkel ezelőtt többször jártunk. Ez valóban egy csipetnyi Görögország, jó kedvű, kedves személyzettel, igazi görög ételekkel, ahol ízelítőt lehet kapni a görög vendégszeretetből. Minden nagyon finom volt, kiválóan éreztük magunkat az ízlésesen berendezett helyen, kellemes görög zenét hallgattunk a vacsora közben.
2015. január 19.a párjával járt itt
Egy szürke januári napon akadt dolgom arra. Nem akarom részletezni,de nem igazán voltam feldobva. Mikor gondolataimba merülve, sétáltunk a párommal,hirtelen nekem szegezte a kérdést:Nem vagy éhes? Felnézvén egy parányi Görögországot láttam magam előtt. Betérvén,hamisítatlan Görög zene,fehér falak ,kék asztalok,mécsesek,csak a tenger látványa hiányzott.
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Régen jártam Görögországban, de még emlékeztem milyen finomakat ettünk a tengerparton. Ez az étterem tökéletesen visszaadta az ízeket. Ahogy külföldön, itt is volt ingyenes előkóstoló. Nagyon ízletes csicseriborsókrémet hoztak. Rendeltünk előétel válogatást, ami már önmagában nagyon kiadós volt.
Kiváló 2013. november 19.barátokkal járt itt
Véletlenül tértünk be, egy nyugdijas internetes csoporttal. Kényelmes, figyelmes kiszolgálásban volt részünk, remek ételeket kaptunk, ajándék Ouzo volt a köszöntő. Valamennyi nyugdijas nagymama remekül érezte magát. Fogyasztottunk különböző pizzákat, padlizsános ételeket. Kostólgattuk egymás menüjét és mindegyik kiváló volt.
Mindenkinek ajánlom, ha arra jár látogassa meg !
2013. szeptember 19. járt itt
Itt rendszeresen tartanak görög esteket. Egyik ilyen estére kaptam meghívást. Természetesen a görög stílusú falak, a görög mentalitás, görög nyelven beszélő emberek sokasága feledtette a napi gondokat. Teljesen más mentalitás, jókedv, vidámság és összetartás jellemezte az estét. Az ételek eredetisége és íze kiváló. Igaz, a leveseket nem kóstoltam meg.
Kedvelem ezt a helyet.