The Box Donut Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

The Box Donut Budapest vélemények

2022. január 5.gyerekekkel járt itt
Nem vagyok egy fánk szakértő, de talán a város/ország legjobb fánkjai itt kaphatóak. Kreativitás terén minden esetre ők viszik el a pálmát nálam. Azt már tudjuk évek óta, hogy ők arról nevezetesek, hogy nem kerek, hanem szögletes fánkokat kínálnak.
The Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - BelsőThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - BelsőThe Box Donut Budapest - BelsőThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - BelsőThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Egyéb
2019. február 20.egyedül járt itt
A nyitást követően jártam már ebben a fánkozóban, azóta sikerült letesztelni a Keleti pályaudvarit, sőt a szombathelyi fánkozójukat is megnéztük tavaly nyáron. Ők a szögletes fánkosok, így váltak ismertté. A helyet adó épületet sokáig renoválták, a bejárat feletti rész még most is fel van állványozva.
Kiváló 2017. augusztus 13.családjával járt itt
Tegnap Budapesten jártunk a családommal és betértünk egy csodálatos helyre a The Box Donutba. Az ízlésesen berendezett süteményes pult csábítóan kínálta magát, így nagyon nehéz volt a választás a sok finomság közül. Végül is a Macaron ice dream mellett döntöttünk.
The Box Donut Budapest - EgyébThe Box Donut Budapest - BelsőThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. október 5.egyedül járt itt
Többször megfordultunk már ezen a helyen, a hely maga kifogástalan tisztaságú. A kiszolgálás nagyon profi, barátságokat és kedvesek, szerintem ez sokat számít. A fánkok mellé kávékat is kértünk és nagyon finom volt mind. Gyorsan megkaptuk amit kértünk, készségesen fel is világosítottak a fánkokról amiket kérdeztünk.
2016. február 15.gyerekekkel járt itt
“Ha fánk vagy örülj, hogy élsz, a fánknak nem kell az ész” – énekelte 1969-ben a Metró együttes, amit gonosz férfisoviniszta osztálytársaim átírtak olymódon, hogy a “fánk” kifejezést a “lány” szóval helyettesítették.
The Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Külső képThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Étel/italThe Box Donut Budapest - Egyéb
2015. október 8.egyedül járt itt
Amerikai típusú, modern fánkozó a Nyugati térnél. A fánkoknak itt az a jellegzetességük, hogy az általában megszokott kerek formával szemben minden fánk szögletes, amúgy lyukas közepűek, és töltöttek. Talán azért szögletesek, mert így egy szintén szögletes (tégla alakú) dobozba éppen 6 db fér el belőlük.
Kiváló 2015. szeptember 27.családjával járt itt
Véletlenül kerültem ide, becsalogatott a látvány. Ennyiféle különleges fánkot még nem láttam. A tájékoztató szerint mind kézzel készült, adalékmentes, és amit én is tapasztaltam, friss és nagyon finom. Látványnak is pazar, az összetételről nem is beszélve.