Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest

Így is ismerheted: Burger Express
2,7
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, kocsma, pub
Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Gyenge 2024. február 24., üzleti partnerrel járt itt
Több sebből is vérzik a hely. . . . 1. Étlap két külön oldalán Pacal pörkölt különböző áron, 1000ft diferenciaval. Felszolgáló nem érti a helyzetet. . . 2. Burger opciók: BBQ burger jalapeno majonézzel, Jalapeno burger BBQ szósszal. . . felhivom a figyelmét, hogy ez biztos elírás, mert ennek semmi értelme, de nem érti a kedves kiszolgáló.
Gyenge 2024. február 6.családjával járt itt
Kiszállítással, kihasználva a fél áras kiszállításos akciót, rendeltünk pizzákat, és palacsintát. Sajnos ez az alkalom sem emelt a véleményünk szintjén. Bár a piza vékony tésztás, amit szeretek, de sajnos a széle is ugyanolyan vékony, ami nagyon gáz. A pizzák ízetlenek, a tésztájuk sótlan, maga a feltét gyenge, és fűszertelen volt.
Szörnyű 2023. december 19.családjával járt itt
A kiszolgálással nem volt probléma,a rendelt étel nem volt kellően megpiritva,jeleztem a pincérnek, hogy szeretném ha vissza vinné,azt a választ kaptam,hogy az étel ebben a formában megfelelő. Miután észre vette,hogy az ételt nem fogyasztottam el,próbált másikat felajánlani. Nem volt már kedvem hozzá. Első és utolsó találkozasom volt ezzel az étteremmel.
Kiváló 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
A barátommal egy kellemes vasárnapi estét töltöttünk el náluk jó hangulatban és mindennel maximálisan elégedettek voltunk mind a ketten. Így sikerült emlékezetessé tenni a 60. születésnapomat. Az is nagyon pozitív dolog volt számomra, hogy volt diabetikus édességük is, mivel én sajnos cukorbeteg vagyok.
Szörnyű 2021. augusztus 1.egyedül járt itt
Egy egyszerű bundazott csirkét nem tudnak megsütni. . . . . . . Rendeltem tőlük amit nyersen kaptam meg. Jeleztem a diszpécsernek és ígérte ki cserélik az ételt! 3 óra múlva felhívtak és azt kérdezték kaptam e másik ételt? ! A kérdést nem tudom mire vélni, hisz 3 órája vártam már akkor. . . . . . .
Gyenge 2019. június 27.családjával járt itt
Az ételválaszték lehetne bővebb. Az általunk megrendelt ételek bár, többnyire ízletesek voltak, mind a tálalás mind a minőség elmarad az elvárttól. A kerthelységben az árnyékolás pont a szembe világító nap ellen nem megoldott, ellenben a belső helységekben nemhogy klíma, de még ventillátor sem enyhítette a rekkenő hőséget.
2019. március 4.a párjával járt itt
Régebben sokat jártunk ide, közel lakunk, gyakran útba is esik ez az étterem. Aztán olyan hat éve történt valami, tulajdonos váltás vagy más, de a lényeg, hogy rossz irányba változtak a dolgok. Akkor "megvontuk tőlük a bizalmat". Nemrég azonban barátaink azt mesélték, megújult az étterem és új arculattal nyit a vendégek felé, így feleségemmel beültünk egy vacsorára.
Átlagos 2018. október 1.gyerekekkel járt itt
Régebben sűrűn jártunk ide, de az utóbbi időben azt tapasztaltuk, hogy a kiszolgálás rendkívül lassú. Most újra próbálkoztunk, de egyelőre nem teszünk ismét ilyet. . . . Volt svédasztalos étkezésre is lehetőség, a társaság nagyobb része ezt választotta, de voltak akik az étlapról választottak. Ezt meg is bánták.
Szörnyű 2018. augusztus 10.egyedül járt itt
Online rendelés ételrendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül a "Burger Expess" étlapjáról. Emiatt a hangulatról (bár nem lett jó a hangulatom)és a tisztaságról nem tudok nyilatkozni. Előre fizetve. A vállalt 60 perces szállítási idő helyett úgy kaptam meg 120 perc múlva a rendelt ételt, hogy 90 és 110 perc környékén már telefonáltam az étteremnek, hogy érdeklődjek.
Szörnyű 2018. január 25.a párjával járt itt
Régen szerettem ezt az éttermet. Mikor legutóbb itt jártam, nagyon lassú és gyenge volt a kiszolgálás, a levesnek hűtő szaga és íze volt. Egy gyors ebédre mentünk, 2 órás szenvedés lett belőle. A hely üzemeltetőjének el kelle döntenie, hogy házhozszállítással akar foglalkozni, vagy étteremként akar működi.
Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest a térképen
1183 BudapestRáday Gedeon u. 35.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo