Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János utca 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria, vendéglő
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>
Grazie e arrivederci!

Trattoria Pomo D'Oro Budapest képei

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát költöttünk el az étteremben. A pincér mindenre ügyelt és seregnyi tanáccsal látott el minket. Olyan érzésünk volt, mintha csak miattunk lett volna ott, de csöppet sem éreztük tolakodónak. Az ételek mind finomak és szépen tálaltak voltak az előételtől a desszertig. Az egymást követő fogások közötti időt is nagyon jól eltalálták.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Nagyon jó hangulatú olasz étterem! Nagyon tetszett a berendezés, a pincér közvetlen és barátságos hozzáállása, a segítőkészsége az étel kiválasztásánál. Az ételek rendkívül minőségiek, a séf igen hozzáértő. A fogások között pont elegendő időt hagytak. Nagyon jó helyen van az étterem, könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel vagy a helyieknek gyalog.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Személy szerint rajongok a tengeri ételekért. Legyen az rák, kagyló, hal. Ez az étterem nekem maga a Paradicsom. A kiszolgálás mindig nagyon kedves és udvarias. Szimpatikusak a pincérek.
Az ételek első osztályúak. Tényleg Olaszországban érezheti magát itt az ember. Mindenkinek ajánlom aki szereti a finom olasz ízvilágot és a kellemes borokat.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Barátokkal látogattunk el egy vacsora erejéig. A pincér az első pillanattól kezdve a helyzet magaslatán állt. Kedves volt, segítőkész és nem tolakodó. Az ételek tökéletesen voltak elkészítve, a halamat előttem filézték. Már a szertartás is megért egy "misét".
Egyszer mindenkinek ki kell próbálni!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
4 nap/3 éjszaka 12.333,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Aquaworld belépővel, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.24. - 2017.03.26.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/ 2 éjszaka 7.999,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, szauna használattal, lovaskocsikázással, retro party-val Jolly & Suzy fellépésével, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.15. - 2017.04.17.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.14.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sport- és wellness programokkal, Swarovski ékszer szettel, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, családi fotózással, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-5 éjszaka 6.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness belépővel, borkóstoló jeggyel, tandem kerékpározással, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.12. - 2017.04.19.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.18. - 2017.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Húsvéti wellness (min. 3 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX