Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest vélemények

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A Trófea éttermek közül a Szerémi útit részesítjük előnyben mikor helyszínt keresünk családi események megünneplésére. Így történt ez most is, amikor lányunk diplomaosztó ünnepsége után itt ült össze a család ,hogy emlékezetessé tegyük ezt a napot. Az ételek kitűnőek a választék bőséges,az ínyencek kiélhetik magukat.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Nagyon szeretem ezt az éttermet!
A személyzet gyors,precíz és udvarias!
Rengeteg ételből lehet választani.De a grill látvány pult a kedvencem!A cukrászok akik a süteményeket készítik kiváló szakemberek!Lehet picit bután hangzik,de én még az ajándék csokitortát is szeretem!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több Trófeában is jártunk (zuglói, Király utcai, Margit hídnál lévő), de a Szerémi úti kiemelkedik valamennyi közül. Az ételek kitűnőek, a választék talán a legnagyobb az összes közül. Kedvencemet, a tatárbifszteket nagy tálban tették ki, nem kis köpet adagokban, mint a Király utcában, amely így gyorsan elfogyott és úgy kellett vadászni rá.
Szolnok

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
A zuglói Trófeából pártoltunk át ide, mivel bővült a család és az ottani helyet valahogy"kinőttük" mivel babakocsival megköze-líthetetlennek tűnt! Valamikor még a nyitásuk idején itt kezdtük a novemberi szülinapozást, innen szoktunk át Zuglóba. Nem bántuk meg hogy visszatértünk ide, nagyon sokat javult a színvonal, a kiszolgálás és a választék.
Balatonfüred

2015. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
A munkahelyi karácsonyi vacsoránkat töltöttük itt díszbeszédestül, köszöntőstül, tömegestül, ahogy kell. Ez nyilván levesz a élmény értékéből, de nem róható fel az étteremnek. Sűrűn voltunk ültetve egy hosszú asztalhoz és a széket is alig lehetett hátra húzni, met mögöttünk is ültek. A felszolgálók készségesek voltak, sűrűn szedték le a szennyes edényeket.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Nagyon szuper hely, sokféle étel választékkal, előétel főétel, sütemények. A személyzet figyelmes gyors. Hangulatos volt ahogy megszólalt a szülinapi ének, és majd minden asztalnál volt egy ünnepelt, aki az étterem ajándékaként egy finom tortát kapott tüzijátékkal. Megható volt és egy szép élmény .

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 10.
Ennyi [moderálva - a szerk. ] alkalmazott minek ! ? ? ? Nem lehet az ajtonal beferni. Annyian vannak, mint az oroszok 1-el tobben. A 60 tortat letettek 1 fiatalok asztalara. Es meg volt kepe a pincernek azt mondani,
hogy a torta merete ugyanakkora ! Inkabb nem irom le mit kivanok neki a 60. szulinapjara. IDE BIZTOS NEM MEGYUNK TOBBET
Es ezt masnak sem fogom ajanlani !

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiam érettségijét ünnepeltük meg, s mivel ebben a Trófea étteremben még nem voltunk, így esett a választásunk az Újbudai étteremre. Egy szolgálati helység mellett kaptunk asztalt, ahol folyamatos jövés-menés volt, valamint olyan szűk hely volt a mellettünk levő asztallal, hogy a székünket állandóan lökdösték.

2016. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely remekül megfelel egy gyors, de színvonalas minőségű munkaebéd lebonyolítására is. A személyzet kedves, előzékeny, a konyha kifogástalan, a bő választék alkalmas minden igény kielégítésére. Az átépítéssel az étterem még hangulatosabb lett. A mélygarázs alacsony színvonaláért nem a vendégő a felelős. Már több alkalommal éltünk a házhozszállítás lehetőségével.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2017.12.21.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Simon Panzió
Agárd
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.27.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, wellnes részleg használattal, erdei túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2017.03.24. - 2017.05.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, sport- és wellness programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.23. - 2017.05.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 21.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ajándék pohár borral vagy limonádéval, kávé- és tea bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2016.09.11. - 2017.06.02.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

Trófea Grill Étterem (Újbuda) BudapestX