Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest vélemények

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több Trófeában is jártunk (zuglói, Király utcai, Margit hídnál lévő), de a Szerémi úti kiemelkedik valamennyi közül. Az ételek kitűnőek, a választék talán a legnagyobb az összes közül. Kedvencemet, a tatárbifszteket nagy tálban tették ki, nem kis köpet adagokban, mint a Király utcában, amely így gyorsan elfogyott és úgy kellett vadászni rá.
Szolnok

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
A zuglói Trófeából pártoltunk át ide, mivel bővült a család és az ottani helyet valahogy"kinőttük" mivel babakocsival megköze-líthetetlennek tűnt! Valamikor még a nyitásuk idején itt kezdtük a novemberi szülinapozást, innen szoktunk át Zuglóba. Nem bántuk meg hogy visszatértünk ide, nagyon sokat javult a színvonal, a kiszolgálás és a választék.
Balatonfüred

2015. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
A munkahelyi karácsonyi vacsoránkat töltöttük itt díszbeszédestül, köszöntőstül, tömegestül, ahogy kell. Ez nyilván levesz a élmény értékéből, de nem róható fel az étteremnek. Sűrűn voltunk ültetve egy hosszú asztalhoz és a széket is alig lehetett hátra húzni, met mögöttünk is ültek. A felszolgálók készségesek voltak, sűrűn szedték le a szennyes edényeket.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Nagyon szuper hely, sokféle étel választékkal, előétel főétel, sütemények. A személyzet figyelmes gyors. Hangulatos volt ahogy megszólalt a szülinapi ének, és majd minden asztalnál volt egy ünnepelt, aki az étterem ajándékaként egy finom tortát kapott tüzijátékkal. Megható volt és egy szép élmény .

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 10.
Ennyi [moderálva - a szerk. ] alkalmazott minek ! ? ? ? Nem lehet az ajtonal beferni. Annyian vannak, mint az oroszok 1-el tobben. A 60 tortat letettek 1 fiatalok asztalara. Es meg volt kepe a pincernek azt mondani,
hogy a torta merete ugyanakkora ! Inkabb nem irom le mit kivanok neki a 60. szulinapjara. IDE BIZTOS NEM MEGYUNK TOBBET
Es ezt masnak sem fogom ajanlani !

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiam érettségijét ünnepeltük meg, s mivel ebben a Trófea étteremben még nem voltunk, így esett a választásunk az Újbudai étteremre. Egy szolgálati helység mellett kaptunk asztalt, ahol folyamatos jövés-menés volt, valamint olyan szűk hely volt a mellettünk levő asztallal, hogy a székünket állandóan lökdösték.

2016. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely remekül megfelel egy gyors, de színvonalas minőségű munkaebéd lebonyolítására is. A személyzet kedves, előzékeny, a konyha kifogástalan, a bő választék alkalmas minden igény kielégítésére. Az átépítéssel az étterem még hangulatosabb lett. A mélygarázs alacsony színvonaláért nem a vendégő a felelős. Már több alkalommal éltünk a házhozszállítás lehetőségével.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Június első napjaiban egy hétvégi esti napon jártunk ott házasságkötést követő néhány fős (tanúkkal) vacsora alkalmával. Bőséges, igényes a választék, kedvesek a pincérek, a recepciósok, odafigyelnek a vendégre és mégsem tolakodóak! Itt mindenki talál a maga ízlésének és étvágyának megfelelő igényesen elkészített finom ételt.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elfogyasztott ételekkel kifejezetten elégedett voltam,kiszolgálás is a helyhez méltó volt. Jó döntés egy ebéd,vacsora elfogyasztásához! A pincérek segítőkészek voltak,kedvesek. A tálalás is tetszett. Trófea éttermek közül szerintem a legjobb ez. A hely hangulatos,szépen és igényesen kivitelezett. Árakkal teljesen meg voltam elégedve egy normál keresetű magyar állampolgár is meg tudja fizetni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Akár 1 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.06.02.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sport- és wellness programokkal, Swarovski ékszer szettel, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.14.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 25.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, lovaglással, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, borkóstolással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Tó Wellness Hotel Budapest
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Tóparti húsvét (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem (Újbuda) BudapestX