Egy megbízható minőség minden alkalomra

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

Kiváló 2016. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. június 7.
Június első napjaiban egy hétvégi esti napon jártunk ott házasságkötést követő néhány fős (tanúkkal) vacsora alkalmával.
Bőséges, igényes a választék, kedvesek a pincérek, a recepciósok, odafigyelnek a vendégre és mégsem tolakodóak! Itt mindenki talál a maga ízlésének és étvágyának megfelelő igényesen elkészített finom ételt.
Itt megjegyezném, hogy néhány éve volt módom több hónapot eltölteni Japánban egy több évtizedes meghívásnak eleget téve, és ott a szusi kínálat nagy részét végig ettem!
Eddig itt találtam nagyon hasonló, már-már pontosan olyan ízeket mint ott!:) A wassabi is kiválóan elkészített.
Jártunk már Trófea étteremben és eddig ez a hely messze elviszi a pálmát!
Az elfogyasztott ételekkel kifejezetten elégedettek voltunk,kiszolgálás is a helyhez méltó,kedves és odafigyelő, pedig nagy a pörgés mint azt tapasztalhattuk is.
Tortával, pezsgővel kedveskedtek az alkalomnak megfelelően ami plusz ajándék és az ár tartalmazott.
Ár-érték arány kiváló, ami az ételek és hely minőségét, a pincérek odafigyelését illeti.
Ajánlani tudom bárkinek aki a svédasztalos rendszerű étkezéssel megvan békülve vagy szereti, mert abban a legjobbak!
Ár / érték arány:Kiváló

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon