Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Június első napjaiban egy hétvégi esti napon jártunk ott házasságkötést követő néhány fős (tanúkkal) vacsora alkalmával. Bőséges, igényes a választék, kedvesek a pincérek, a recepciósok, odafigyelnek a vendégre és mégsem tolakodóak! Itt mindenki talál a maga ízlésének és étvágyának megfelelő igényesen elkészített finom ételt.
2016. május 21.egyedül járt itt
Az elfogyasztott ételekkel kifejezetten elégedett voltam,kiszolgálás is a helyhez méltó volt. Jó döntés egy ebéd,vacsora elfogyasztásához! A pincérek segítőkészek voltak,kedvesek. A tálalás is tetszett. Trófea éttermek közül szerintem a legjobb ez. A hely hangulatos,szépen és igényesen kivitelezett.
Kiváló 2016. május 17. járt itt
Több Trófeába is voltam már de az újbudai az ahova rendszeresen vissza járunk. Remek személyzettel , kitűnő minőségű ételekkel és persze nagy választékkal tudom ajánlani családnak, pároknak, barátoknak.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A legjobb hely ahol Ár-érték arányban a legszuperebb. kiválo választék rendkivül kedves kiszolgalas minden ünnepi családi programot itt töltjük. minden eseményre meghato köszöntés es csillagszoros tortával kedveskednek az ünnepeltnek. köszönjük a rendkivüli kiszolgalast csak igy tovább. további sok vendéget es rendkivül sok egészséget az egész csapatnak. üdvözlettel Toth Balázs
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Elfogultság nélkül mondhatom hogy a legszuperebb hely! Több éve járunk ide, szinte az összes családi eseményt itt ünnepeltük, de csak úgy, ünnep nélkül is gyakran megfordulunk itt. Bőséges, igényes a választék, kedvesek a pincérek, a recepciósok, odafigyelnek a vendégre de nem tolakodóak.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Jó volt egy pillanatra megállni ebben a rohanó világban, és részese lenni az ízek csodálatos kavalkádjának. Mint házassági évfordulóját ünneplőként. Feleségemmel végig ettük az egész svédasztalt. Hát mit is mondhatnék. Csak „kedvenceink” gyarapodásának lettünk a tanúi. A kiszolgálás megfelelően udvarias, nem tolakodó és nagyon kedves volt.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Emlékezetes születésnapi ebédet töltöttem itt a családommal (6 felnőtt és 1 baba), a nyári kánikula idején itt kellemes volt a hőmérséklet is. Az étkek csalogatóbbnál csalogatóbbak, bőséges a választék, a sushitól a szarvaspörköltön át a grillig minden van. Külön tetszett a frissen facsart narancslé, amit az ember szintén magának készít.
Kiváló 2016. április 12., kollégákkal járt itt
Legutóbb a kollégákkal jártunk itt. Imádjuk a helyet, ahol kötetlenül lehet beszélgetni, nem zavarnak meg a pincérek, nem kell megvárnunk, míg mindenki megkapja az adott fogást. Ez 10-12 embernél különösen macerás. Mindenki megy és kiszolgálja magát. Van minden, mi szem-szájnak ingere. Az ételek minősége kiváló.
Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Hétköznap délben látogattuk meg azt a helyet, melyet már évek óta terveztünk, hiszen nagyon sokszor elmentünk mellette. Nem volt asztalfoglalásunk, mégis talált nekünk egyet a segítőkész pincér. 100-féle ételt hirdetnek, de szerintem meg is volt annyi. A szódavíz ingyen volt. Wifi is van, de én ilyen helyen inkább a gasztronómiával foglalkozom.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. február 16., kollégákkal járt itt
Céges vacsora keretében volt szerencsém nem rég ott tölteni egy estét, ami összességében jól sikerült. A pincérek nagyon nagy odafigyeléssel és kedvességgel sürögtek forogtak (talán túlságosan is), és a kifogyott ételeket szinte azonnal pótolták. Az ételek finomak voltak, és itt mindenki megtalálja a fogára valót, a választék kifogástalan.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör