Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Kiváló 2023. július 11.barátokkal járt itt
Mivel eredetileg nem ide terveztük a szülinapi bulit, de helyhiány miatt itt töltöttük el a bulinkat. Nem bántuk meg. Jók voltak a kaják, és a kiszolgáló személyzet is remek volt. Csak ajánlani tudom másoknak is. Remek estét töltöttünk el itt az étteremben.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2021. október 16.barátokkal járt itt
Gyakran jártunk erre a helyre. Nagyon sok családi ünnepet ide szerveztünk. Az esküvői ebédet is itt tartottuk meg, amiért egy meghívót kaptunk ajándékba, 2 személy részére, amit egy év múlva lehetne felhasználni. Ez nagyon szép gesztus volt a Trófea vezetőség részéről.
Kiváló 2021. szeptember 12.barátokkal járt itt
Mivel már többször jártam az étteremben ezért a névnapomra meglepett a trófea grill Óbuda egy névnapi vacsorával. A köszöntésnek nagyon örültem és kaptam egy tortát is ami nagyon meghatott. Minden nagyon jó volt és a barátaim is jól érezték magukat. Még biztos hogy meglátogatjuk ezt a helyet és mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm trófea grill Óbuda.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/ital
Átlagos 2021. július 19.barátokkal járt itt
Lehet, hogy a többségnek elég, hogy korlátlanul lehet enni, de azért legalább terítő (netán egy szál virág) lehetne az asztalokon, ne a puszta bútorlapról kéne enni, még egy papír alátét sincs. Tudjuk, hogy önkiszolgáló, de az érdekes, hogy az asztalokon nincs se só, se bors, se fogpiszkáló, ezekért mind külön el kell menni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 14.családjával járt itt
Születés- és névnapot ünnepeltünk itt. Először voltam Trófeában, a hatalmas választék láttán elámultam. Nemhogy végigkóstolni, még végigszemlélni sem volt alkalmam, úgyhogy mielőbb újra el kell jönni, pótolni, amit elmulasztottam. Alkalmam volt megkóstolni újdonságokat,volt, ami nem az én ízlésem szerinti, de itt kitapasztalható akár falatonként is. A pincérek gyorsak, előzékenyek, szép este volt. Köszönjük.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. január 7.családjával járt itt
Karácsonykor,2018. 12. 25. 11,30-kor mentünk családi ebédre anyukámmal,a feleségemmel hármasban. Többször jártunk már ott ! Az ételválaszték szokásosan jó volt. Teríték igazi karácsonyi hangulatosra sikerült,a gusztusos asztali dísszel. "Beindult" az ebédelés,ami alatt kellemes karácsonyi zene szólt, alkalomhoz illően halk is volt.
2018. május 7.családjával járt itt
Nagy hely, ezért egy kicsit menza jellegűek a termek és a kerthelyiség. Az ételek finomak, de egy kicsit egyforma ízűek. Nagy a választék,de hiányolom a cukormentes süteményeket! 1 féle - ehetetlen pudingos gyümölcskosárka - cukormentes édesség volt és gyümölcsből is a legcukrosabbak (szőlő, banán, dinnye) voltak csak.
2018. március 22.családjával járt itt
Tudják meg kérem, hogy itt ünnepeltük Nagymamát, ugyanis Ő az idén töltötte be a 90. életévét. Ráadásul Ő maga ajánlotta, hogy itt rendezzük meg a bulit. Miért? Mert hát csak kevesen tudnak manapság 90 vagy esetleg 100 évig élni, valamint minden tizedik születésnap ún. szuper-jubileumnak számít. Sohasem fogom elfelejteni ezt a zsúrt, hiszen mindannyian együtt voltunk.
2018. január 30.családjával járt itt
Általában ha Trófea, akkor Óbuda. Voltunk már nyáron,télen,mindig jól éreztük magunkat. Persze eltekintve az olyan látványtól,mint pupozott kanalazott tatárbeefsteak mélytányerból,gyümölcsleves mellé (bele)muflon pörkölt. ez kinek-kinekaz ízlése. 2018. Január 28-án este voltunk szülinapot ünnepelni,és bizony a jó kaják mellett volt egy két kellemetlenség a pincerekkel.
2017. december 13., kollégákkal járt itt
Kiváló az ételek ízvilága, minősége, tálalása, eltekintve a leveses fazekak fedőitől. Ízléses és különleges kínálattal, széles választékkel várt bennünket a svédasztal. Kolléga 50. születésnapját ünnepeltük jó hangulatban. A pincérek figyelmesek, segítőkészek voltak. Parkolással volt némi probléma, ugyanis alig találtunk szabad helyet.