Zazzi Cukrászda Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Zazzi Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2018. február 15.gyerekekkel járt itt
Ha már a Kolosy téren voltunk, nem hagyhattuk ki a Zazzi-t, annál is inkább, hogy a lányok még nem voltak ott soha. Kértünk egy cukormentes országtortát – nem is tudtuk, hogy a Zazzi kapta ezt az elismerést a tavaly, sőt, nem is gondoltuk, hogy jelentkeznek egyáltalán ilyen megmérettetésre, mint megtudtuk a tulajdonostól ez is rábeszélés eredménye volt – valamint egy csokis varázst, aminek nyilván volt neve is, de azt elfelejtettem. Ismét katartikus volt a Zazzi, ez egy biztos hely az édesszájúaknak.
Zazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Külső képZazzi Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. április 11.gyerekekkel járt itt
Az interneten olvastam a cukrászdáról és mivel nagyon jókat írtak róla, gondoltuk, kipróbáljuk! Egy kirándulás alkalmával kerestük fel a cukrászdát. Nem bántuk meg! A sütik nagyon guszták és finomak voltak. A kiszolgálás barátságos és nagyon széles a kínálat is! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. február 21.családjával járt itt
Rendkívül jól felszerelt, gazdag választék a családdal voltam itt, az árak elfogadhatók, nagyon ízletes minden, és szépen van a pult is elkészítve, másoknak is ajánlom szívesen, megközelíthetőség is ímegfelelő, remélem sok ilyen hely van Budapesten, ugyanolyan lelkesen csinálkják a munkájukat, az ott dolgozók, a gyümölcse biztos meg lesz, minden rűelismerésem.
Kiváló 2016. október 31.egyedül járt itt
Időről időre visszatérek a Zazziba, bár távol esik a lakó- és munkahelyemtől, egyszerűen annyira finomak itt a sütemények, hogy érdemes értük akár többet is utazni. Én itt még csak tökéletes sütit ettem, pedig már elég nagy részét végigkóstoltam a repertoárnak, ami időről időre részben újul, de a népszerű régi formák, ízek is megmaradnak mellettük.
Zazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Külső képZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Külső képZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - Étel/italZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - BelsőZazzi Cukrászda Budapest - Külső képZazzi Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 5.egyedül járt itt
Csak csupa jót tudok mondani a Zazziról. Már a Solymári időszakban is a vendégük voltam és azóta is. Modern cukrászda, néhány asztallal. Jellegzetes francia habtortácskák. Fantasztikusak, egyediek, alíg tudok választani. Nagyon jó ötletnek tartom a mini válogatást, így több ízt is megkóstolhat a vendég. A kávé is nagyon finom.
Kiváló 2015. július 12.családjával járt itt
Nem először írom le: annyira jól tud esni, amikor egy helyet minden „ámbár” és „dacára annak” nélkül dicsérni lehet. Ámbár, hadd mondjak ellent magamnak, ha nagyon akarom, találok szubjektív kívánnivalót, a beltér nem kifejezetten otthonos, meglehetősen intimitásmentes.
Kiváló 2015. május 27.egyedül járt itt
Óbudán a Kolosy téri piactól pár percre található ez a cukrászda, pár hónappal ezelőtt költöztek át erre az új helyre. Már sok szépet és jót hallottam felőlük, régóta terveztem, hogy ellátogatok hozzájuk. A Mr. Masala indiai kifőzdében elköltött ebéd után még éreztem magamban annyi szabad kapacitást, hogy egy süti még jöhet utána.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 3.a párjával járt itt
Rengeteg jó dolgot olvastam erről a helyről, így elég nagy volt az elvárásom. Nem csalódtam, viszont egy kicsit nagyobb helyre számítottam.
Egy kedves hölgy ajánlotta a finomabbnál finomabb süteményeket. Minden kérdésünkre készségesen válaszolt.
A sütemény finom volt, bár én egy kicsit többet vártam. Hiányzott valami plusz.
Összességében, a legjobb 10 cukrászda közé sorolnám a helyet.
Zazzi Cukrászda Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Kiváló 2013. december 16.egyedül járt itt
Nagyon finomak a sütemények,szerintem megéri kipróbálni.
Nem a klasszikus vonalat követik, inkább újhullámosnak mondanám az ízeket.
Ilyen süteményekkel máshol még nem találkoztam.
600- körül van egy szelet, ezt bele kell kalkulálni, de manapság ez már nem is drága.
Én ugyan nem szeretem a macaronokat, de azokból is van egy csomó féle.
Ami még pozitívum,hogy a kávé is finom.