Koller Galéria Budapest

Koller Galéria Budapest
Koller Galéria BudapestKoller Galéria Budapest
Koller Galéria BudapestKoller Galéria Budapest

Koller Galéria Budapest bemutatkozása

Az elegáns és polgári környezetű Budai Várban már évtizedek óta látogatható Magyarország legrégebben folyamatosan működő magángalériája. A többszintes, szoborkerttel rendelkező műteremházban meleg és családias hangulattal várjuk kedves vendégeinket.

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Koller Galéria Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2017. május 18.egyedül járt itt
A Zenetörténeti Múzeumba tartottam, és útközben a Koller Galéria mellett mentem el. Hívogató volt a kiírás, sosem jártam még benn, így megnéztem. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon tetszettek az alkotások, főleg Párkányi Péter szobrai, amelyekből nemcsak benn a galériában, hanem a mesés kertben is kiállítottak több darabot.
Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest - Koller Galéria Budapest -