Pesti Vigadó Budapest

Pesti Vigadó Budapest
Pesti Vigadó BudapestPesti Vigadó Budapest
Pesti Vigadó BudapestPesti Vigadó Budapest

Pesti Vigadó Budapest bemutatkozása

A Pesti Vigadó 1865-től a mai napig a a társasági élet központi helyszíne. Anno otthonául szolgált Strauss, Liszt, Erkel, Wagner, Bartók, Dohnányi koncertjeinek. Manapság is számtalan kiállítás és koncert kerül itt megrendezésre.

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Pesti Vigadó Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2020. október 9.csoporttal járt itt
A Budapest-Bécs operettgála felvételén voltunk. Gyönyörú patinás helyen álomszép ruhákban , remek énekesek. Az elóadás méltó volt e csodaszép helyhez. Előadás előtt körbejártunk az épületben, megnéztük a kiállitásokat is. Mindenkinek ajánlani tudom, mert megunhatatlan és egyre csak szépül. Egyetlen negativum a büfé magas árai és a kevés választék.
Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest -
2055
Kihagyhatatlan 2018. január 11.a párjával járt itt
Koncerten voltunk december 31-én este a Vigadóban. Régebben is jártam már itt, különböző emlékeket őrzök a helyről, meg még legendákat is hallottam, de most (is) kápráztató benyomást keltett! Swing a la Django koncert volt, és bizony nagyon is illett az év végéhez is és szép helyhez is! Micheller Myrtill tette énekével feledhetetlenné az estét! Azt hiszem, máskor is jövünk! A hely (is) gyönyörű!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. április 5.barátokkal járt itt
Egy szóval: gyönyörű ! ! Mindenkinek szivből ajánlom, hogy váltsa meg a jegyek a Vigadó látogatási programra, nem fog csalódni. Az életre szóló élményben lesz része.
A vezetés alkalmával teljes tájékoztatás a történetéről, a felujitás munkálatairól, a rendezvényekről. Az épp aktuális kiállitások megtekintése élmény. A tetőteraszról a kilátás felejthetetlen.
Kihagyhatatlan 2017. február 11.egyedül járt itt
A Dunára néző Vigadó, régi nevén a Redeoute épülete az utolsó, néhány évvel ezelőtti felújításának köszönhetően egykori pompájában mutatkozik meg, és a széles látogatóközönség részére is megnyitották. Ha ezek a kövek beszélni tudnának. . . fényes bálok, a legnagyobb korabeli művészek koncertjei, nem kisebb nevek, mint Liszt, Wagner, ifj.
Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest - Pesti Vigadó Budapest -