Planetárium Budapest

Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Planetárium Budapest vélemények

Átlagos 2017. május 8.gyerekekkel járt itt
"40 éves a Planetárium! " - hirdeti büszkén a szórólap, amit az állványról begyűjtöttünk legutóbbi, 2. ottjártunkkor. Sajnos az a baj, hogy a legtöbb dolog: a berendezés, a kényelmetlen székek, a mosdó, a világítás, a kopott kövezet is éppen ennyi idős/ -nek néz ki, és azóta senki sem gondolta úgy, hogy megérdemelne ez a fontos épület és egyedülálló hely egy igényes felújítást, modernizálást.
Planetárium Budapest -