Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest

városi Múzeum közül
Múzeum
Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest
Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ BudapestRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest

Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest bemutatkozása

A Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ új, korszerű vizuális intézmény Budapesten, amely 2013. július 12-én jött létre. A Központ célja a világhírű magyar fotográfia népszerűsítése, a fotózás önálló művészeti ágként való magyarországi elismertetése.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Hotel Nostra Siófok

Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2023. november 17.egyedül járt itt
Tudjátok, mint a milicista halála, a szívlövés. . . na, ez pont olyan. Tegnap elmentem a Robert Capa tárlatra, gondoltam hasznosan töltöm el az időt, de kicsit több lett belőle. Lazán beterveztem, hogy akkor földszint, alagsor, aztán majd emelet. . . a földszinten meg eggyel lejjebb van Capa, az emeleten meg mások. De maga az épület is meseszép!
Robert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - Külső képRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - BelsőRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - EgyébRobert Capa Kortárs Fotográfiai Központ Budapest - Egyéb