Tropicarium Budapest

Tropicarium Budapest
Tropicarium BudapestTropicarium Budapest
Tropicarium BudapestTropicarium Budapest

Tropicarium Budapest bemutatkozása

A Tropicarium ötlete egy Svédországban élő magyar üzletember, Farkasdi Károly nevéhez fűződik. Ő és családja fejlesztette ki és valósította meg 1990-ben Kolmårdenben, és 2000-ben Budapesten azt az egyedülálló tartalmat, melyet a Tropicarium képvisel.

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Napi ár félpanzióval
Hotel Margaréta Balatonfüred

Tropicarium Budapest vélemények

Átlagos 2023. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Hűvös nyári nap volt, így gondolom sokan ezt választották a strand helyett szünidei programnak. Óriási sor várt a beléptetésre, és bent nagy tömeg volt. Konkrétan, a "cápás alagútban" alig lehetett mozdulni. Sajnos, sokan nem törődtek azzal, hogy mások is gyerekkel vannak (pl. lökdösődés, tolakodás. . . ).
Tropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - Egyéb
2076
Kihagyható 2022. április 5.egyedül járt itt
Emlékszem valami régi időre, amikor megnyílt. Mi is eljöttünk gyerekestől, hóó, láss még csodát, cápák, meg minden! Volt itt élet. Ma, egy vacak ebéd után beténferegtem ide. Felvidulni? Tovább csüggedni? Szóval ez is egy nagyon lepukkant hely lett. Akárcsak az egész Campona. Nincs nyuggerjegy, nem bánom, az állatokat el kell tartani valamiből.
Tropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - EgyébTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - BelsőTropicarium Budapest - Belső
Átlagos 2022. április 2.családjával járt itt
20 év után elmentem a fiaimmal. A pénztárakhoz iszonyú hosszú sor állt, kb 40 perc alatt jutottunk be. Maga az "állatkert" kicsi, a víz alatti alagút medencéje is lehangoló sajnos. Ahhoz képest drága program, szerintem. Én nem ajánlanám senkinek, inkább megyünk az Állatkertbe, sokkal jobban megéri.
Átlagos 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Tobbszor tervezett program volt a latogatas. Gyerekekkel jottunk, akiket lenyugoztek a szines vizi elolenyek es a makik is. Valoban szepek, de egy laikusnak egynel tobbszor nem erdemes eljonnie, hamar bejarhato, egy helyen tudunk csak leulni. A levego nem tul kellemes, kulonosen a bejarat melletti mosdok aromaja erezheto az egesz helyen.
Kihagyhatatlan 2017. július 27.a párjával járt itt
A párommal jártam itt 2-3 alkalommal. Meglehet ismerkedni az édes és sós vizi állatokkal. Nekem a sós vizi rész tetszett a legjobban. Tetszett, hogy lehetett hal eleséget venni és azzal etetni a halakat. Nagyon nagy élmény volt az alagút. Mintha a cápák közt úsztam volna én is. A tropicárium kijáratánál lévő bolt ötletesen halas dolgokat árul. Nagyon vágyom már vissza.
Érdekes 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk itt a Campona Bevásárlóközpont földszintjén található vizes világban. Először a hazai folyóvizeink és tavaink halait nézhetjük meg, majd következik az egzotikus tengerek, óceánok színes állatvilága. Néhány kismajom és hüllők, kígyók és leguánok is láthatóak.
Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest - Tropicarium Budapest -