Continental Hotel Budapest Budapest ★★★★

Continental Hotel Budapest Budapest
Continental Hotel Budapest BudapestContinental Hotel Budapest Budapest
Continental Hotel Budapest BudapestContinental Hotel Budapest Budapest

Continental Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

Az újjászülető Continental Hotel Budapest Superior a múltat és jövőt, a hagyományos vendégszeretet és a XXI. század elvárásait ötvöző vendégközpontú gondolkodás új védjegye Budapest belvárosában, 2010 júniusától várja vendégeit.

4Szolgáltatás
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Continental Hotel Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2022. november 3.családjával járt itt
Legjobb hotel ahol valaha jártam. Nagyon megvoltam elégedve a szolgáltatás minőségével (sokoldalúság, tisztaság, wellness, árak), az ott dolgozók (F&B Manager, pincérek, recepciósok) kedvességeikkel, segítőkészségükkel és odafigyelésükkel, hogy a vendég nyugodt és kellemes pihenéssel töltse napjait a szállodába.
Continental Hotel Budapest Budapest - WellnessContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - Szórakozás/SportContinental Hotel Budapest Budapest - Szórakozás/SportContinental Hotel Budapest Budapest - Szórakozás/Sport
Kiváló 2016. augusztus 12.barátokkal járt itt
Két nappal ezelőtt voltunk ott a barátnőimmel, tehát viszonylag friss élményekkel rendelkezem a hotelről. Nagyon tetszett nekünk, az egyik ismerősöm visszajáró vendég, az ő ajánlására választottuk mi is a hotelt. Kiemelném az étterem részét, hihetetlenül finom szamócakrémlevest ettünk mentafelhővel, illetve spenótos rizottót baconnel.
Continental Hotel Budapest Budapest - Medence/kertContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - VendéglátásContinental Hotel Budapest Budapest - BelsőContinental Hotel Budapest Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. december 17.a párjával járt itt
A hotel a bulinegyed közvetlen közelében található, de akár a Deák tér is könnyen elérhető gyalog. Az épületet szépen felújították. A wellness részleg viszonylag kicsi, a fedett részben az úszómedence nem igazán alkalmas úszásra, olyan pici. Sajnos mi a külső nyitott, jóval nagyobb medencét nem használhattuk, mivel az október végén már zárva volt.
Átlagos 2013. február 2.a párjával járt itt
Reggel 10-től a takarító személyzet nagyon hangos volt a folyosón. Egy órán belül négyszer kopogtak, be akartak nyitogatni a szobába (miközben délig lehet elhagyni a szobát). Ez egyáltalán nem tetszett, nagyon idegesítő volt, és nem vártam volna.