Holiday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel Budapest

3,2
a 435 budapesti szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Holiday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel Budapest
Holiday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel BudapestHoliday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel Budapest

Holiday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel Budapest bemutatkozása

A Holiday Beach Hotel Budapest egyik legszebb részén, a zöldövezetben elhelyezkedő Római parton várja kedves vendégeit, akik közel akarnak lenni a főváros nevezetességeihez, de mégis nyugodt, csendes környezetre vágynak.

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Holiday Beach Budapest Wellness & Conference Hotel Budapest vélemények

Gyenge 2017. szeptember 26.családjával járt itt
Esküvő alakalmával itt szálltunk meg. Az ünnepi vacsora a szálloda éttermében volt. Az előétel finom volt, de nagyon kevés. A húsleves gyenge volt, a sültek "no comment", a saláta mennyiségen is látszódtak szánalmas és kicsenés spórolás nyomai. A pincérek bunkók voltak. Mai világban ezt megengedi magának egy 4*-os szálloda!
Átlagos 2016. november 20.kollégákkal járt itt
Munkahelyi csapatépítő és szakmai tréningeken jártam már itt több alkalommal. Igazából már az első látogatást követően sem értettem pontosan, hogy miért preferálják/kedvelik annyira ezt a szállodát a szervezőink, de később kiderült, hogy valamilyen keretmegállapodás alapján elég kedvező csomagárat ajánlottak a vállalatnak, és ezért ezt választották ki.
2016. május 25.családjával járt itt
A szállodába esküvő miatt érkeztünk. Uncsitesómnak az esküvőjére. A hely nagyon szép. A Duna part magáért beszél. A terasz, ahol a polgári szertartás után voltunk nagyon hangulatos. Az étterem része is szép volt. A kiszolgálás az von maga után egy kis kivetni valót. A felszolgálók arcáról egy mosoly nem ment volna el.
2013. május 15.gyerekekkel járt itt
A szallás ár érték arányban tökéletes,reggeli szuper volt Dunára néző étterem. A szobákra rá férne egy kis modernizálás. Ami nem tetszett fizetésnel ,ha nem nézem meg a számlát akkor kifizetek olyat is amit nem kellett volna ,ezért volt is egy kis nézeteltérésem a recepciós holgyel amit végül sikerült tisztázni.