Danubius Hotel Astoria City Center Budapest ★★★★

Budapest és környéke
4,6
a 435 budapesti szállás közül
Danubius Hotel Astoria City Center Budapest
Danubius Hotel Astoria City Center BudapestDanubius Hotel Astoria City Center Budapest

Danubius Hotel Astoria City Center Budapest bemutatkozása

Budapest üzleti és kulturális életének központjában található a század eleji hangulatot idéző Hotel Astoria. Történelmet felelevenítő empire stílusú berendezése és műtárgyai különleges hangulatot és eleganciát teremtenek.

4Szolgáltatás
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Danubius Hotel Astoria City Center Budapest vélemények

Kiváló 2017. május 23.a párjával járt itt
Koncertre érkeztünk Budapestre,gondoltuk megnézzük és kipróbáljuk a régen kiszemelt szállodát az Astoriát. Ami nagy előnye hogy a belváros könnyen megközelíthető. Tömegközlekedés a szállodától egy lépésre van mind villamos,metró stb. Mi ugyan mindig Taxival közlekedünk.
Kiváló 2017. április 1.csoporttal járt itt
Kollégámmal szálltunk meg 1 éjszakára. Eredetileg csak két főre terveztünk, de az este folyamán csatlakoztak szépen sorban a többiek, akik egy esküvőről kerültek ide. Végül két lakosztályt foglaltunk el, közös erkéllyel, olyan sokan lettünk. Szerencsénkre éppen nem volt teltház, így tudták biztosítani a szomszédos lakosztályt nekünk.
2017. január 1.kollégákkal járt itt
Több napos szakmai továbbképzésen vettem részt ebben a szállodában. A lokáció kiváló, abszolút városközponti, a szálloda ajtaján kilépve egyből a metróaluljáróba mehetünk le a lépcsőn, de több villamos és busz megállója is itt van az Astoriánál. 1914 óta működik az Astoria Hotel, azaz több mint 100 éves múlttal büszkélkedhet.
Danubius Hotel Astoria City Center Budapest - SzobákDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - BelsőDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - VendéglátásDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - VendéglátásDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső képDanubius Hotel Astoria City Center Budapest - Külső kép