Hotel Queen Mary Budapest

Hotel Queen Mary Budapest
Hotel Queen Mary BudapestHotel Queen Mary Budapest
Hotel Queen Mary BudapestHotel Queen Mary Budapest

Hotel Queen Mary Budapest bemutatkozása

A Hotel Queen Mary Budapest szívében, az Oktogon és a Blaha Lujza tér között, a nagykörút melletti csendes utcában helyezkedik el. A 2003-ban megnyílt szálloda a látnivalókban és szórakozóhelyekben bővelkedő környék mellett légkondicionált és zajizolált szobákkal, minőségi szolgáltatásokkal és otthonos hangulattal várja vendégeit.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Queen Mary Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
2016. október 28.üzleti partnerrel járt itt
Maga a hotelben töltött egy éjszaka után többnyire pozitív a tapasztalat. Egy továbbképzéses nap után itt szállván meg, a recepciós hölgy nagyon segítőkész volt, bár meg volt szegény fázva, de a kérdéseimre kedvesen reagált. A hotelben szerintem a lift elég kicsire sikerült, 3 ember fér el benne, és csak a 4. emeletig megy.
Átlagos 2014. október 28.egyedül járt itt
A szemelyzet kedves es segitokesz volt. A reggeli valasztekos es finom volt. A szoba az udvar fele helyezkedett el, ahogyan kertem. Az agy elegge kenyelmes volt. A zuhanyzo nem mindig mukodott elegge jol. Hianyoltam a szappantartot a kagylotol es a kadtol is, amelyre ratehettem volna a sajat szappanomat.
2013. augusztus 23.a párjával járt itt
Pozitivumok : a hotel nagyon jo helyen helyezkeik el a szemelyzet is kezsegesnek tunt
Negativumok : a furdoszobaban a csap lent folyt , valamint az agynemun levo hajszalak nem tolunk szarmaztak.
Osszesegeben azert a hotelt ajanlom mert egy csendes es nagyon jo kornyeken helyezkedik el ami jol megkozelitheto
2013. március 31.a párjával járt itt
Párommal egy éjszakát töltöttünk a szállodában, de ha időnk engedte volna, több napot is maradtunk volna a Queen Maryben. A személyzet kedves, segítőkész volt, a szoba tiszta és kényelmes.