Mercure Budapest City Center Hotel Budapest ★★★★

Budapest és környéke
4,9
a 435 budapesti szállás közül
Négy csillagos szálloda, Négy csillagos superior szálloda
Mercure Budapest City Center Hotel Budapest
Mercure Budapest City Center Hotel BudapestMercure Budapest City Center Hotel Budapest

Mercure Budapest City Center Hotel Budapest bemutatkozása

A Mercure Budapest City Center (korában Hotel Taverna) a főváros ötödik kerületében, a híres Váci utcában található, az üzleti élet központjában és a turisták kedvenc helyén. A teljesen felújított szálloda légkondicionált szobákkal, mélygarázzsal és konferencia-rendezési lehetőséggel várja vendégeit.

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Vital Zalakaros

Mercure Budapest City Center Hotel Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. december 22.barátokkal járt itt
Már második alkalommal szálltam meg ebben a szállodában, mert kiváló! Nincs semmi negatív tapasztalatom, itt minden rendben van. Az árak nem állandóak, ugyhogy lehet kiváló áron szobához jutni. A személyzet a szolgáltatások nagyon magas színvonalat érnek el. Egy élmény ebben a szállóban lakni.
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Többször jártunk a szállodában. Nagyon jó az elhelyezkedése, tisztasága. A személyzet kedves és segítőkész. Egyetlen problémája van a szállodának, hogy a szobák nagyon kicsik. De ez a belváros szívében talán elfogadható. Étkezés, nem tudom, mert csak reggeliztünk, az megfelelő volt.