Hotel Timon Budapest ★★★

Hotel Timon Budapest
Hotel Timon BudapestHotel Timon Budapest
Hotel Timon BudapestHotel Timon Budapest

Hotel Timon Budapest bemutatkozása

Ezúton szeretnénk bemutatni a Budapest központján áthaladó fő közlekedési útvonal mentén 2007 januárjában épült otthonos, 3 csillagos szállodánkat.
A budapesti repülőtértől nem messze fekvő háromszintes modern, mediterrán hangulatú épület üzletemberek, turisták, valamint diákok és sportolók számára egyaránt kellemes szálláslehetőséget biztosít.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Timon Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 31.a párjával járt itt
. . mikor a villamosról le szállva, meg láttam közvetlen az út mellett álló épületet, kissé megijedtem, hogy itt hogy tudunk pihenni .
de kellemesen csalódtam, a szobák egy csendes udvarra néznek.
nagy tágasak a szobák, kényelmes az ágy , tisztaság fogadott mindenhol jó hőmérséklet, és diszkrét kiszolgálás, kedves személyzet , ha ételt rendeltünk máshonnan szívélyesen felszóltak.
2016. május 25.a párjával járt itt
Tavaly októberben jártunk itt először a párommal, azóta visszajáró vendégek vagyunk. Fő ok a kedvező ár, a tisztaság, és a csend. Bár előtte áll meg a villamos, mindig olyan szobákat kaptunk, amelyekben ez egyáltalán nem érződött. A fűtésre sem lehetett panasz, a hideg idő ellenére kellemes hőmérséklet uralkodott. Pihenésre épp megfelelő szállás.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
Kiváló 2015. október 19.a párjával járt itt
Ahhoz képest, hogy olcsó, nagyon jól fel van szerelve. A mosdó is igényesen kialakítva, a kinti hideg idő ellenére bent a szobában megfelelő a hőmérséklet, lehet szabályozni. Az elhelyezkedése is jó, közvetlenül villamosmegálló előtt van, mégse volt zajos. A szállás belső részei , a közös tere is nagyon szép, tiszta.