Boscolo Budapest Budapest ★★★★★

Boscolo Budapest Budapest
Boscolo Budapest BudapestBoscolo Budapest Budapest
Boscolo Budapest BudapestBoscolo Budapest Budapest

Boscolo Budapest Budapest bemutatkozása

A Boscolo Budapest Budapest szívében található, és elegáns légkörrel, színvonalas szolgáltatásokkal, kényelmes szobákkal, remek olasz étteremmel és egyedi fürdőrészleggel várja vendégeit.

5Szolgáltatás
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Boscolo Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Minden ami a kényelmünkkel ill. az ellátásunkról szólt csak jót tudok mondani.
Egy dolog ami viszont meglepett és enyhén fel is háborított, hogy MAGYAR vendégre itt a magyar fővárosban nem számítanak. A bejelentkezési és egyéb kitöltendő iratok csak angolul vannak.
A szálloda vezetősége ezen elgondolkozhatna !!!!
Kiváló 2016. április 8.üzleti partnerrel járt itt
Patinás, igényes, első osztályú mit is lehetne még elmondani. . Néhol már már-már nekem giccses és ezt a szobára értem. Minden stimmel, a szoba hőmérséklete, csend, ragyogó tisztaság, kelleme ne tolakodó – olyan tiszta illatú szoba, puha és igényes matrac és takaró. A kiszolgálás a minőség tökéletes, az adagokkal sincs baj.
Boscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - VendéglátásBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - SzobákBoscolo Budapest Budapest - SzobákBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - SzobákBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - Belső
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
A Boscolo Hotel az egykori New York Palotában található, a Nagykörúton, pár méterre a mindig forgalmas és mozgalmas Blaha Lujza tértől. Az eklektikus stílusú, gyönyörű 4 szintes épület 1894-ben épült Hauszmann Alajos tervei alapján. Földszintjén található a New York kávéház (és a Salon étterem).
Boscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - BelsőBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - Külső képBoscolo Budapest Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. március 20. járt itt
Szuper színvonalas hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Remek a személyzet, a kiszolgálás. Az étterem is szuper.
Gyönyörű környezet, elsőrangú élmény !
Egy szakmai programon vettünk részt a kollégáimmal a Boscoloban (nem ez votl az első alaklom) és évről-évre a megszokott színvonal várja a vendégeket.
Csalódás kizárva !
Legközelebb is ezt választjuk !
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Augusztus 2-6 kozott voltam Pesten a ferjemmel es a Boscoloba szaltunk meg. Nagyon meg voltunk elegedve a szemejzet kedvessegevel es a szolgaltatasok is kitunoek voltak. A szoba minden szempontbol remek volt :a tisztasag a kenyelem ,a szemnek is oromot okozot a kinezese. Voltam a spaban is es nagyon kellemes volt. A regeli nagyon kellemes legkorben es izletes volt.