Aquaworld Resort Budapest Budapest ★★★★

Aquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest
Aquaworld Resort Budapest BudapestAquaworld Resort Budapest Budapest

Az Aquaworld Resort Budapest legnépszerűbb csomagjai

Aquaworld Resort Budapest Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest Budapest - Pünkösd (min. 1 éj)
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+
2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Aquaworld Resort Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 8.gyerekekkel járt itt
Egy éjszakát töltöttünk el a szállodában, utolsó pillanatban foglaltunk mert remek csomagot ajánlott. Ami megfogott az volt, hogy késői kijelentkezést biztosított, szóval este 6 óráig ott lehettünk és élvezettel használtuk a hotel és a wellness park adta szórakozási lehetőségeit.
Aquaworld Resort Budapest válasza
Kedves József!

Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta remek értékelését. Nagy öröm számunkra olvasni, hogy jól érezték magukat és megannyi szolgáltatásunkkal elégedettek voltak. Örülünk annak is, hogy a késői kijelentkezés adta lehetőségeket ki tudták használni.
2024. január 25., Láng Fatima , Aquaworld Resort Budapest
2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kényelmes szoba, szép kilátás ( standard erkélyes szoba 5. emelet ) Nagyon csendes helyen van a szálloda, jól tudtunk aludni. Az ételek bőségesek. Ízlések és pofonok, hogy kinek mi ízlik. Mi azért mindig találtunk olyat amivel jól laktunk. A reggeli volt nekünk a legfinomabb. A fürdőbe az átjárás nagyon kényelmes.
2023. július 8.gyerekekkel járt itt
A kihúzható kanapé teljesen használhatatlan volt mert a rátett matrac nem tudta ellensúlyozni a pántokból álló felület elhasználtságát. A matracot ezért a földre téve voltunk kénytelenek használni ami úgy már kényelmes volt. Nem reklamáló hanem probléma megoldó ember vagyok de erre mindenképp nagyobb hangsúlyt kellene fektetnie a szállodának ahol a fekvő alkalmasság egy elsődleges szempont. Ezt leszámítva elégedettek voltunk.
2022. november 28.a párjával járt itt
Alapvetően 4 dolgon kellene szerintem javítani:

1. a liftek brutálisan lassúak, a Lobbyban található 3 lift közül 2 napig csak az egyik működött. A SPA-lift szinten nem működött, mikor le szerettünk volna menni az Aquaworldbe kb 10 percet vártunk, de semmi.
Kiváló 2020. október 9.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk itt párommal 3 éjszakát és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész volt, a szálloda nagyon szép, a szoba kényelmes és kifogástalanul tiszta volt, a wellness-részlege is kiváló. Egyszerűen nem tudok rá semmi negatívumot mondani.
Kiváló 2020. július 5.a párjával járt itt
Kedves segítőkész személyzet. A recepción mindenben a rendelkezésünkre álltak! Az étteremben dolgozó személyzet munkája előtt le a kalappal, maszkban, talpig elegánsban, mégis alázattal és kedvességel viszonyulnak a vendégekhez. A wellness csodás , mindenki számára van lehetőség a kikapcsolódásra.
Kiváló 2020. január 29.családjával járt itt
Mi évek óta visszajáró vendégek vagyunk, két kisgyermekkel. Egyszerűen IMÁDJUK. Tökéletes a gyermekeknek, felnőtteknek egyaránt. Mindig azt mondjuk, ahol a gyerekek jól érzik magukat, ott mi is! Nagyon kedves és segítőkész a személyzet, az étteremben figyelmesek, a szobák kényelmesek. Ki sem mozdulunk ha ott vagyunk.
Aquaworld Resort Budapest Budapest - Szórakozás/SportAquaworld Resort Budapest Budapest - BelsőAquaworld Resort Budapest Budapest - Külső képAquaworld Resort Budapest Budapest - BelsőAquaworld Resort Budapest Budapest - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 12.a párjával járt itt
4 nap-3 éjszakát voltunk itt. A szoba kialakítása, tisztasága és hangulata teljes mértékben rendben volt. Egyedüli problémaként a nyílászárók hangszigetelése nem az igazi, amely akkor derült csak ki, amikor a szomszédban lévő mai nagy menedzsereink ünnepelték a milliárdos bevételüket hajnalban.
2017. december 11.a párjával járt itt
A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mi 16 órára értünk oda de várnunk kellett mert nem volt kész a szobánk. . . . . . A tolóajtós szekrény ajtaját is akkor javították mikor mi már ott voltunk. A szoba szép volt, a matrac puha. Első nap a vacsora pulyka meg csirke volt, második nap már volt bárány, sertés, marha és hal.
Kiváló 2017. november 12.gyerekekkel járt itt
Már másodszor voltunk itt és ismét nagyon jól éreztük magunkat . A szobák tiszták és kényelmesek voltak, a kilátás pedig fantasztikus. Az alkalmazottak nagyon segítőkészek voltak mindenben. Az étteremben néha voltak fennakadások, de ennyi vendégnél nem is csoda.
Aquaworld Resort Budapest Budapest a térképen
1044 BudapestÍves út 16.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • masszázs • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • hullámfürdő • csúszda • bioszauna • jégkamra • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • büfé