kellemes karácsonyi ünnep a családdal

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd?Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? a térképen

Kiváló 2016. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. december 28.
Két egybenyitható szobában laktunk két kisgyermekkel.Az egyik szobához erkély, a másikhoz francia erkély tartozott. Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve az, hogy egy olyan szállodában, ahol a fürdőzés az egyik legfontosabb program nincs a fürdőszobában törölközőszárító radiátor, de még elég fogas sem, ahová a vizes fürdőköpenyeket, törölközőket, fürdőruhákat fel lehetett volna akasztani. Így sajnos szinte mindig nedvesen vettük fel illetve nedves fürdőköpenybe kellett belebújnunk.
A konyhát csak dicséret illeti, mert változatos, nagyon jó ízű ételeket kaptunk.
Ami gondot okozott, hogy mindig úgy kellett a helyeket vadásznunk, nem lehetett előre asztalfoglalást kérni. Nem értem, hogy miért? Csupán egy kis szervezés kérdése lenne.
Szent este semmilyen program nem volt, értem ezalatt azt, hogy más szállodásban volt egy közös gyertyagyújtás vacsora előtt és egy pohár pezsgő, karácsonyi zene. Ezt hiányoltuk.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:

Greenfield Hotel Golf & Spa további értékelései

2023.10.24gyerekekkel
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Kisebb negatívok voltak. Egyik, hogy a hőfokon nem lehetet állítani a szobában központi irányítás volt. Ez miatt nagyon meleg volt. De orvosoltuk nyitva volt az ablak egész nap. :) a másik zavaró tényező, hogy az ágyban két matrac volt és közepén...
2023.08.25
Imádjuk a hotelt évek óta . Gyönyörű táj,igényes környezet.Kedves személyzet,finom ételek.Luxus és pompa
2023.08.12gyerekekkel
Az esős, hideg idő ellenére egyáltalán nem unatkozott a család egyik tagja sem! Az ételek, a szoba és a wellness részleg tökéletes volt. Ez lesz a törzshelyünk, ahol rendszeresen kipihenjük magunkat, a család többi tagjával és a barátainkkal együtt!! Mégegyszer köszönjük az élményeket

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat