Békebeli Cukrászat Cegléd

Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Békebeli Cukrászat Cegléd vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 28.családjával járt itt
Egy Illy presszókávé 750, a kávétejszín hozzá, 1 db 150 Ft. Vagyis 900 Ft. Érdekességként megjegyzem, hogy egy nagy, szándékosan nem megnevezett hipermarket oldalán ma ugyanebből a kávétejszínből egy levél, vagyis 10 db 199 Ft! ! ! Ez durva lenyúlás. 3 desszert (1 gesztenyepüré, egy somlói + egy mákos desszert), 3 kávé, egy műanyag palackos Szentkirályi ásványvíz összesen 7.
2019. március 4.barátokkal járt itt
A város központjától kissé távolabb található a cukrászda,kellemes terasszal.
A kiválasztott süteményekkel elégedettek voltunk, de semmi kiugró extra. Az árak meglehetősen magasak. Ami viszont megdöbbentő, a mosdóhelyiség. Valószínű, hogy manóknak tervezték. Használata szinte lehetetlen. A szabványi előírásoknak messzemenőkig nem felel meg.
Kiváló 2018. október 8.gyerekekkel járt itt
Mint szakmabeli mondhatom, még engem is elkápráztatott a látvány, amint végig néztem a cukrászda kínálatát. Gyönyörű kézműves munkák. Csodálatos színkavalkád. A süteménymázak csillogtak-villogtak. Mindegyik egy-egy remekmű. De ugye ez önmagában kevés lenne, hisz az íz az éppen olyan fontos, mint a kinézet.
Átlagos 2018. június 8.a párjával járt itt
Ismét Cegléden jártunk, igy a korábbi jó tapasztalat alapján bementünk és francia krémest kértünk. A krém gumiszerű volt, mintha olcsó pudingot használtak volna és citromos beütéssel. Nem méltó a cukrászdához.
Ajánlani csak a korábbi látogatás alapján merem, de a francia krémest nem!
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Varázslatos az atmoszféra,kiváló a kiszolgálás,a kínált édességek minősége kifogástalan. Az illemhelyiségekre sem lehet panasz. Összességében messze legjobb fagyijuk van közel s távol,talán a Fodor fagyizó közelíti meg őket. Nyáron kint a kanapéjukon tudtunk heverészni,ezért külön piros pont jár a tulajnak.
Kiváló 2016. június 28.családjával járt itt
Tavalyi évben a süteményeket értékeltem,
Most júniusban fagylaltokat kóstoltuk.
Hárman voltunk, és mindhármunk véleménye szerint a fagyik igazán finomak. És ár/érték arányban is korrektek.
Ami külön pozitívum, hogy a különlegesebb/diétásabb összetételű, pl. glutén, laktóz mentes fagyik sem drágábbak, mint a többi fagyi, és ez igazán barátságos hozzáállás.
Érdemes kipróbálni!
(ui. sütiket is próbáljátok ki, mert finom! ! ! )
Kiváló 2015. október 17.barátokkal járt itt
Véletlenszerűen keresgélés közben találtunk rá erre a csodálatosan szép cukira. Keresve sem találhattunk volna jobbat. Mind a belső, mind a külső környezete gyönyörű, tiszta. A sütik látványa is már elkápráztató volt, hát még az ízük. A kávé és az utánna következő fagyi is Isteni finom volt.
Békebeli Cukrászat Cegléd - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 26., kollégákkal járt itt
A cím a cukrászda mottója, mostanság divatos szóval a "küldetése", s bizton állíthatom, hogy ez itt nemcsak puszta frázis, a szavak mögött a tények - azaz a jobbnál jobb sütemények, torták, fagylalt, és sok-sokféle egyéb édesség - mind ezt igazolják. Cegléd belvárosától igencsak messze találhatóak, mi is autóval mentünk, s útközben semmilyen útbaigazító táblát nem láttunk.
Békebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - BelsőBékebeli Cukrászat Cegléd - BelsőBékebeli Cukrászat Cegléd - BelsőBékebeli Cukrászat Cegléd - BelsőBékebeli Cukrászat Cegléd - BelsőBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Külső képBékebeli Cukrászat Cegléd - Külső képBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/italBékebeli Cukrászat Cegléd - Étel/ital