Ponty-Lak Vendégház Dávod

Ponty-Lak Vendégház Dávod
Ponty-Lak Vendégház DávodPonty-Lak Vendégház Dávod
Ponty-Lak Vendégház DávodPonty-Lak Vendégház Dávod

Ponty-Lak Vendégház Dávod bemutatkozása

A Ponty-Lak Vendégház Dávodon várja vendégeit. A település gyógyfürdőjéről ismert, ahol az egész család jól érezheti magát. A vendégház klimatizált, jól felszerelt apartmanokat kínál, melyek fürdőszobásak és pótággyal bővíthetők. A szálláshely sajt wellness-részleggel rendelkezik: jakuzzi és szauna várja a vendégeket.

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
03.28-06.26.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Ponty-Lak Vendégház Dávod vélemények

Kiváló 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
A teljesen felujitott Ponty-Lak minden igényünket kielégitette !
Gratulálunk a tulajdonosnak a körültekintő, vendégbarát szállás és welness kialakitáshoz !
2023.08.28.-08-31.-én voltunk ott. Biztos visszatérünk barátokkal éa terjesztjük a Ponty -Lak jó hirnevét !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. május 22.barátokkal járt itt
A Pontylak Panzió egy kellemes, jól felszerelt, pihenésre alkalmas hely lenne…. Barátaimmal, a Pünkösdi hétvégét töltöttük itt, s nem is hagytuk, hogy elrontsák a kedvünket, de azért leírom a tapasztalataimat. Megérkezésünkkor a bennünket fogadó személy nem tudta, hogy hányan érkezünk, ő 5 főt várt, mi 8 fővel mentünk.
Ponty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - EgyébPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kertPonty-Lak Vendégház Dávod - KörnyékPonty-Lak Vendégház Dávod - Medence/kert