4,4

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Aranybika Üvegterem Debrecen vélemények

Kiváló 2017. október 3.barátokkal járt itt
Városközpontban található az étterem, többször betérünk ide ebédelni. Rugalmas a "nyitva tartási idő". Mi 12 óra után érkeztünk, szépen feltálalt, tele tálakat találtunk. Többféle leves, sültek, egytálételek, saláták, főzelék, sütemények voltak a kínálatban. Folyamatos volt a feltöltés.
Kiváló 2016. november 4.barátokkal járt itt
Már a város is nagyon szép. az étterem a város szivébe nagyon szép környezetbe van. a megrendelt ételek nagyon finomak, az italok kellő hőmérsékletüek. az ebédre nem sokat kellett várni. a hangulat jó varázsa van az éteremnek. az árak elég magasak, de az ételek is különlegesek voltak amit fogyasztottunk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2016. október 18., kollégákkal járt itt
Munkám során jutottam el Debrecenbe és az ittjartam. hu-n kerestem egy olyan helyet, ahol meg tudunk ebédelni a kollégákkal gyorsan, ár/érték arányban kedvezően. Jó választás volt! Bőséges volt a választék, folyamatosan töltötték a csévingeket. Az ételek is ízletesek voltak.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Amikor ebédidőben beléptem az étterembe egy debreceni utazásom során, még nem is sejtettem, hogy milyen helyre érkeztem. Színpompás díszlet, finom illatok fogadtak. Kellemes, tiszta hely, ahová mindenképpen érdemes benézni, ha Debrecenbe utazunk. A személyzet nagyon kedves volt, végig szem előtt tartották igényeinket.
2016. február 5., kollégákkal járt itt
Munkám során kollégáimmal rendszeresen járok Debrecenbe, és mindig az Aranybikában ebédelünk. Egy pesti menza áráért kapunk nagyon finom svédasztalos ebédet. Eddig még sosem okozott csalódást. Nagyon nagy a választék, finomak az ételek. Én amikor ott jártam mindig volt 3-4 féle leves, és rengeteg főétel a húsoktól a főzelékig.
Átlagos 2015. november 6., kollégákkal járt itt
Munkahelyről ebédelni szoktunk kimenni a kollégákkal. A választék bőséges, vannak állandó résztvevők a kínálatban: Húsleves, gyümölcsleves, töltött káposzta, valamilyen fasírt, rántott hús, főzelék. Köretek közül rizs, sült burgonya, tészta, párolt zöldségek mindig megtalálhatóak. A további ételek változóak, illetve pl.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A családdal jártunk Debrecenbe, ebédelni tértünk be az étterembe, ahol nagyon finom ételek bőséges választéka várt minket. A zúzapörkölt egyenesen isteni volt. Kiváló izek, praktikus elrendezés, sose fogyott ki az étel, azonnal pótolták.
A sütemény kinálat is a bőséget mutatta. Már ajánlottam is a barátainknak. Megéri az Arany Bikába betérni és egy jót enni.
2015. július 28.barátokkal járt itt
A barátaimmal jártam itt, és egy nagyon szép este emléke jut eszembe akkor, ha meghallom az Aranybika szót. Mindenkinek csak ajánlani tudom, az ételek finomak, de ha valaki nem teheti meg, hogy több ezres vacsorára költsön, akkor is érdemes kipróbálni az egérkés minyont, ami 200 Ft és így szétnézhetnek ezen a gyönyörű helyen. Köszönöm az élményt a dolgozóknak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 29.egyedül járt itt
A városközpontban gyönyörű környezetben lehet finom ízű, sokféle étel közül választani. Mindenki talál számára megfelelő ételt, desszertet. Változatos, és nagyon ízletes a választék.Itt megéri a pénz a finomságokért, mindenki kedve szerint annyit ebédelhet, amennyit szeretne.Ajánlani fogom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. május 23.a párjával járt itt
Egy eredeti szépségében helyreállított teremben svédasztalos rendszerben naponta lehet ebédelni kedvező áron. A felhozatal nagyon impozáns, nagy választék és izletes ételek vannak feltálalva, háromféle leves, sültek, pörköltök, sokféle körettel és számos egyéb finomságok, és a végén a desszertek bő választéka.
Talán amit hiányolni lehet nincs felrakva ivóvíz az ebédhez.