Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2022. szeptember 16.a párjával járt itt
A hely belvárosban található, 2 perc séta a nagytemplomtól.
Parkolás az étterem udvarán biztosított.
A személyzet kedves, és segítőkész, figyelmesek.
Az ételek finomak, és bőségesek.
A hely hangulata jó, a tisztsaság is tökéletes.
Aki teheti legalább 1x étkezzen itt,nem fogja megbánni.
Kiváló 2022. szeptember 14.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek, kiváló a kiszolgálás! Visszatérő vendégek leszünk! Csak ajánlani tudom a helyet!
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2022. július 12.a párjával járt itt
Debrecenben a belváros környékén elég macerás parkolni, ha már az ember arra adta a fejét, hogy autóval látogatja meg az egyik legnépszerűbb éttermet az ittjartam oldalról. De sikerült találni egy üres telket bérlő vagy bitorló magánvállalkozót, aki a sáp szedése fejében autókat megállni enged. Innen már csak 10 perc, negyedóra.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső képCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső kép
Kiváló 2022. június 25.családjával járt itt
Csaldommal jártam itt diplomaosztó alkalmából! Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás kitűnő volt,kedvesek és figyelmesek voltak.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Belső
Kiváló 2022. június 16.családjával járt itt
Ízletes és különleges fogások közül választhattunk. A személyzet kifejezetten kedves és figyelmes. Mindenkinek ajánlom, aki családjával/ barátokkal egy jót akar enni.
Kiváló 2022. június 6.a párjával járt itt
Hangulatos hely, remek kiszolgálás, finom ételek, a tálalás is lenyűgöző. Csak ajánlani tudom! Nem először jártunk itt, most se csalódtunk benne, biztos, hogy vissza fogunk még térni.
Kiváló 2022. május 19.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes, udvarias kiszolgálás. Gyönyörű tálalás. Bőséges adag. Szép a lenti rész és a terasz is. Az árak a mai viszonylatban teljesen átlagosnak.
Kiváló 2022. május 17.a párjával járt itt
A legtöbb családi rendezvényt itt szervezzük. A kiszolgálás minősége kifogástalan, az ételek és italok nagyon finomak. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2022. május 17.barátokkal járt itt
Kedves kiszolgálás, finom ételek, jó hangulat, kellemes környezet. Mindenképpen ajánljuk másoknak.
Kiváló 2022. május 14.családjával járt itt
Többször jártunk már itt és mindig elégedetten távoztunk. Remek a kiszolgálás, az ételek nagyon finomak! Könnyen megközelíthető, a belváros szívében van. Mindenképp visszatérünk még.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő