Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2022. február 14.a párjával járt itt
Mindig kedves személyzet, letisztult, tökéletes környezet a nyugodt ételfogyasztáshoz. Az ételek finomak, gyorsan megkaptuk őket, a tálalás is mutatós. Csak ajánlani tudom, annak aki szeretne finomat enni Debrecenben! Az árak nem egetrengetőek. Köszönjük! Visszatérünk hamarosan.
Kiváló 2022. február 12.a párjával járt itt
Nagyok finom volt minden étel ! A kiszolgálás is tökéletes csak ajánlani tudom mindenkinek !! Tiszta barátságos környezet ! Jó hangulatban tudtuk elfogyasztani a vacsorát !
Kiváló 2022. február 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek, kedves kiszolgálás. Rugalmas személyzet, gyors kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha valaki a gasztronómia csúcsát szeretné kipróbálni, vagy ezzel elkápráztatni valakit, a legjobb helyen van. Rendezvényekre kiváló helyszín. Az étterem tisztásága kifogástalan. Köszönöm az ismételt élményt.
Kiváló 2022. február 12.családjával járt itt
A vörösboros marha és a halételek is nagyon finomak voltak, 1-2 apróság kiemelkedő volt a tányéron. A kiszolgálás kedves volt és pontos, viszont nagyon ritkán kérdezték meg, hogy szeretnénk-e még valamit.
Kiváló 2022. február 12.a párjával járt itt
Sokadjára járok itt párommal, mindig kedvenc hely marad. Kiszolgálás kiváló,hibátlan. A hely nagyon hangulatos és igényes. Az ételek pedig egyszerűen fantasztikusak! Mindenkinek ajánlom, előzetes asztalfoglalás ajánlott.
Kiváló 2022. február 8.barátokkal járt itt
Kíváló ételek és kiszolgálás, Debrecenben a legjobb étterem. Az ételek ár/érték aránya is nagyon meggyőző.
Kiváló 2022. február 6.családjával járt itt
Csak ajánlani tudom az éttermet! Az ételek ízletesek, különlegesek és nagyon jó alapanyagokból készülnek. A kiszolgálás is gyors és profi, a pincérek pedig segítőkészek.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Egyéb
Kiváló 2022. február 6.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak. A pincérek udvariasak, figyelmesek és kedvesek voltak. A hely hangulata kellemes és nagyon rendezett volt. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2022. február 5.a párjával járt itt
Különleges, változatos, nagyon finom ételek, kedves kiszolgálás, mint mindig. Szép, igényes, hangulatos beltér. A kedvenc helyünk, bátran ajánljuk mindenkinek!
Kiváló 2022. február 5.a párjával járt itt
Nagyon elegáns a hely és a kiszolgálás.Az ételek amiket fogyasztottunk igazán különlegesek és finomak voltak.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő