Kashmir Indiai Étterem Debrecen

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kashmir Indiai Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2023. január 29.egyedül járt itt
Jó hangulat, nagyszerű ételek, udvarias gyors kiszolgálás, remek ízélmények viszonylag olcsó ételek italok, kedves pincérek, szóval itt minden megtalálható ami szem szájnak ingere
2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A debreceni Kashmir étterem rég célba volt véve. Egy ízben már jártunk is ott az evés szándékával, de tele volt a hely. Ebből okulva, midőn a társaságunk két ötödét felvettük a debreceni reptéren, odatelefonáltam és foglaltam asztalt.
Kashmir Indiai Étterem Debrecen - Külső képKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 29.családjával járt itt
Igazán különleges távol keleti ízvilággal rendelkező ételeket tálalnak fel. Több alkalommal jártunk már itt, és még sokszor fogunk betérni mert az ételek minősége kifogástalan. Mivel mindent frissen készítenek el, ezért sajnos sokat kell várni az elkészülésükre. Viszont megéri várni. Imádjuk az indiai kenyerüket köretnek.
Kiváló 2017. november 8.a párjával járt itt
A feleségemmel ültünk be vacsorázni a minap, színház után. Elég éhesek voltunk, ez mondjuk hiba volt, mert az ételekre várni kell. Tényleg. Olyan 40 perc volt, mire megkaptuk a főételt, de az kárpótolt. Alapvetően nem nagyon bírom a csípőset, de szeretem. Kértünk epres-banános, joghurtos koktélt és hát igaz, ami igaz, nem hülyék ezek az indiaiak.
2017. április 4.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük az indiai konyhát, de eddig csak a pesti Kashmirban voltunk. Az étterem elég eldugott helyen van, mégis sokan ismerik. Mikor mi jártunk ott, szinte csak külföldi diákok ültek bent. Maga az étterem kisebb a pestinél. A kiszolgálás udvarias volt, az étel a megszokott, kiváló minőség. Viszont az árakat irreálisan magasnak tartom.
Átlagos 2017. január 29.családjával járt itt
Negyedik nekifutásra csak eljutottunk a Kashmir étterembe. Egyre kevesebb hely van ahol enni lehet Debrecenben és még nem teszteltük,de ez a hely eddig kimaradt. Megközelités főuton könnyü,a parkolás az utcában nem,de a Péterfián könnyen megoldható néhány méterre. Foglalt asztalunk van,korrektül meg is van.
Kashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Külső képKashmir Indiai Étterem Debrecen - MosdóKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallapKashmir Indiai Étterem Debrecen - EgyébKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étel/italKashmir Indiai Étterem Debrecen - BelsőKashmir Indiai Étterem Debrecen - Étlap/itallap
Kiváló 2017. január 20.barátokkal járt itt
A barátnőimmel mentünk el erre a helyre, azóta már házhoz szállítással is ettünk innen a párommal. A kiszolgálás hihetetlenül előzékeny, nagyon kedvesen elmagyarázták, hogy melyik étel mit jelent. Amikor kihozták, rettentő kevésnek éreztem az adagot ránézésre (egy kis saláta, pár szem husi, egy kis lepénykenyérrel), aztán a 3/4-étől már csak sóhajtoztam, hogy egy falatot sem bírok többet enni.
Szörnyű 2014. október 20. járt itt
2 ora varakozas utan meg a pincerhölgynek allt feljebb amikor szerettem volna kifizetni az italom.
A rendeleseket nem erkezesi idöben keszitik, hanem amolyan "varjanak a vendegek majd megunjak" stilusban. A kaja jó de ennyi időt nem er meg.
Kiváló 2014. február 22.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral vacsoráztunk immár sokadjára a Kashmirban egy hétköznap este. A kiszolgálás nagyon figyelmes, és kedves volt. Az ételek igazán különlegesek és egzotikusak. Az alapanyagok frissek, az adagok pedig nagyok. Nem olcsó hely, de az alapanyagok sem egyszerűen beszerezhetők. Az egyetlen, amivel elégedetlen voltam, az a mosdó tisztasága.
Kiváló 2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon jo hely! Nem olcso,de elfogadhato arak. (mivel nem hazai izekrol van szo az alapanyagok beszerzese is korulmenyes )Angliaban eltem indiaiak kozott,akik tanitottak fozni. Sok indiai ettermet kiprobaltunk,igy sikerult megismernem az igazi indiai konyhat,van viszonyitasi alapom. Itt tenyleg autentikus izekkel talalkozhatunk.