Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Kiváló 2024. január 28.a párjával járt itt
Az orvosi masszázst jelentősen fejleszteni kell személyzet és körülmények szempontjából. A hotel külső világítása elégtelen esőben később délután sötétben érkeztem nagyon nehéz volt egyáltalán a szállást megtalálni a parkolási lehetőségek pedig enyhén szólva botrányosak egy ilyen öt csillagos szállónak erre adni a kell a négyezer forintos éjszakánkénti fedett parkolás szerintem nem elégséges
Kiváló 2024. január 9.a párjával járt itt
Nem sok 5*os hotel van Magyarországon,de ez a hely valóban megérdemelten viseli a csillagjait. Közvetlen,barátságos személyzet,kiemelném a felszolgálókat. A wellness sosem volt tele,van 2 jacuzzi,mindig csak 2-en voltunk benne. A szoba nagy ,erkélyes. A bekészített kapszulás kávé nincs ingyen/ ez kicsit negativum/ és a klima is csak másnapra jött helyre,addig szinte csak hideget fújt.
Hotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - EgyébHotel Divinus Debrecen - Egyéb
2024. január 3.a párjával járt itt
Remek szálloda. Minden igényt kielégít az étterem, a szobák a személyzet. A mélygarázs a szálloda vendégeinek arányaiban lehetne méltányosabb, főleg, hogy nem is volt maximálisan kihasználva. A wellness is kiemelkedő, a medencében az élményelemek többet üzemelhetnének. Ezen két apró észrevétel kivételével tényleg remek szálloda.
Kiváló 2024. január 3.a párjával járt itt
3 napos pihenésen voltunk a szállodában szilveszterkor. A személyzet rendkívül figyelmes és segítőkész. A szálloda valóban egy szépen berendezett, kultúráltan kialakított egységet képez. A szobák tiszták, rendezettek, mint ahogy minden részlegük. A wellness és az egyéb szórakozásra lehetőséget biztosító helység szintén.
Kiváló 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Sosem jártam még Debrecenben, de azt hiszem, sikerült az egyik legjobb helyet találnunk a hétvégi kiruccanásunkhoz. Nagyon szép az ötcsillagos szálloda, jó helyen van, luxust áraszt, de mégis megfizethető. A személyzet extra kedves, az étel kitűnő, minden igényt kielégítő. Még visszatérünk!
Gyenge 2022. szeptember 28.a párjával járt itt
Fűtés nélküli hideg szoba egy 5 csillagos szállodában! Kinti hőmérséklet hetek óta 10 fok körül éjjel. Fáztunk, de fűtést nem engedtek. Visszatérő vendég vagyok, de legközelebb nem választanám.
2022. március 19.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk 5 csillagos szállodában, de nagyon nagy a különbség a másik javára. Nem éreztük szinte sehol az 5 csillagot. A wellness sajnos nagyon kicsi, a jakuzzi nem működött, aki nem tud úszni, annak csak egy kicsi meleg vizes medence maradt, ami 10 emberrel már majdnem tele volt.
Átlagos 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal választottunk ***** szállást ,mely nem hatott bennünk mélyreható benyomást ! Lehet hogy nem használtuk ki az 5* adta lehetőségeket és ezért éreztük a már ismert 4* feletti különbségeket. Volt azért ami a 3* felé billentetté az élményeket . Pl. :-A Londiner fiúnak segíteni kellett a csomag felemelésében .
2021. augusztus 27.egyedül járt itt
A megérkezéskor a csomagban megigért szolgáltatás egy részét nem kaptam meg, csak külön kérésre adták oda kupponokat. A számlában felszámolták a welcome drinket, holott az a csomag része volt. A wellness részlegben a pezsgőfürdő alkatrész hiány miatt nem üzemelt. A fentiekből eltekintve kíválóan éreztem magam.
Átlagos 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
A hotel Debrecen egy nagyon szèp rèszèn helyezkedik el. A szemèlyzettel meg voltunk elègedve, kedvesek voltak. Az ètelek ìzletesek ès van vàlasztèk, bàr a reggelik esetèben nagyjàbòl mindhàrom alkalommal ugyanazok voltak kìnàlva.
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Hotel Négy Évszak