Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő

2,5
a 3 dobogókői étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme DobogókőBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő

Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő bemutatkozása

A hely ideiglenesen zárva tart!

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő vélemények

2019. január 30.a párjával járt itt
Pilisi kirándulásunk alkalmával választottuk e helyet ebédelni. A teraszon foglaltunk helyet, a hangulat értékelésénél szerepet kap a kitűnő környezet is. Férjem gulyáslevest, én rántott fogast választottam. Az ételek jók voltak és a kiszolgálás is megfelelő. Mellettünk nyugdíjas buszos asztaltársaság foglalt helyet, akik roppant módon siettek volna, kb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 24., csoporttal járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a turistaházban, így teljesen ott étkeztünk. A reggeli finom volt, és elégséges, de nem túl változatos, vagy tojásrántottát, vagy hidegtálat lehetett választani, mindegyik reggel, egy bögre teával, friss kenyérrel.
Szörnyű 2018. szeptember 15.barátokkal járt itt
Szörnyű tapasztalat a pincér Úrral. Kétszer hoztak ki egy húslevest, mikor közöltük hogy már bent kifizettük és csak egyet szeretnénk, rendkívül modortalan és udvariatlan módon a a társasághoz vágta hogy köszöni szépen, ez -1000 Ft lesz a fizetéséből. Hát hogyne, és nem is került annyiba a leves egyébként.
Szörnyű 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
2018 08 13 án betértünk a párommal ebédelni teraszon foglaltunk helyett Egy olyan asztalnál amelyen az előző fogyasztás maradványai még ott volta bízva abban hogy ha jön a kiszolgáló letakarítja az előző gyümölcslé foltokat de a csészéket az asztal végére kiraktam. mert már a darazsak meglepték. Kiszolgáló mindezt látta.
Szörnyű 2018. január 6.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel, és két kisgyerekünkkel tértünk be az étterembe, kirándulásunk célja tulajdonképpen ez volt. Senkit nem érdekelt az érkezésünk, végül kértem étlapot (ami ragacsos volt), és italt (nem, nem kérdezték meg. . . ). Az étel aránylag gyorsan elénk került (szarvaspörkölt galuskával), de a pörkölt hús része itt-ott hideg volt, mócsingos, a galuska meg vacak.
Szörnyű 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
A bográcsozás az étterem előtt abból áll, hogy a LEFAGYASZTOTT ételeket teljesen szabálytalanul felmelegítik. NEM OTT FŐZIK! ! !
Remélem a megfelelő hatóság minél hamarabb ellenőrizni fogja az éttermet.
A szálló rész koszos , szó szerint . Takarítást nyoma sem látható. Az étterem rész csak 17 óráig működik, erről sehol semmiféle tájékoztató nem található.
Nem ajánlom senkinek.
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
Kirándulásunk elején betértünk a turistaházba egy italra és valami innivalót venni. A túlárazott ételek és italok mellett elég flegma kiszolgálás volt a kísérő. (Hozzáteszem csak a pultos lányok voltak ilyenek) A vásárolt almás pite minősíthetetlen volt. Az udvaron készülő bográcsos ételekről nyilatkozni nem tudok, annak biztosan van egy másik filingje.
Gyenge 2017. február 26.gyerekekkel járt itt
Dobogókőn kirándultunk, mivel a közelben parkoltunk le, és már megtettünk egy kisebb túrát a kilátóig, így adódott, hogy itt együnk, s igyunk valamit, mielőtt hazamegyünk. Szép kirándulóidő volt, és valóban az egyik legjobb lokációban fekszik a turistaház étterme, de engem mégis megdöbbentett az a tömeg, amivel itt találkoztunk.
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső kép
Kiváló 2016. november 30.barátokkal járt itt
Dobogókőn sokszor jártunk, szeretek kipróbálni új éttermeket, de mindig oda megyünk a Rám-szakadék után ott sose csalódok, a barátaimmal is osszuk a véleményt, gulyás levest ettünk ami bográcsban készült, utána 3 Dobogókő tálat közösen, ezután moccanni sem tudtunk, legközelebb is ide jövünk, akkor talán a palacsinta csodát is ki tudjuk próbálni. Csak így tovább. Köszönjük nektek.
Szörnyű 2016. október 1.a párjával járt itt
A mai nap kirándulni voltunk Dobogókőn és a 12
km-es túra után a már induláskor kinézett bográcsban főtt babgulyásból szerettünk volna enni. A belső helyiségben kifizettük a két nagy adagot és még vettünk két 1/2 literes üdítőt, egy almás pitét, egy linzert és egy kávét. Ez 4950 Ft-ba került.