Boldizsár Cukrászda - Agria Park Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Boldizsár Cukrászda - Agria Park Eger vélemények

2023. január 8.a párjával járt itt
Bevasalás előtt után jól esik egy kis édesség a plázában. . . Tiszta, kis helyen lévő kávézó. . A kínálat délutánra fogyóban van, mai természetes. . Igy egy csoki tortát választunk, ízletes egy kicsit sok csoki krémmel töltve. ülőhely már nem sok akad,, Elfogyasztva sütit irány a bolt. . Kiszolgálás udvarias, rögtön elviszi a tányért.
2022. szeptember 29.egyedül járt itt
A Boldizsár Eger egyik népszerű cukrászdája, melynek a plázában is van kirendeltsége. A süteményeik fősodratúak, de az átlagnál igényesebbek. Az árak korrektek, megfizethetőek. A fagylaltospult megannyi ízt kínál, én némi hezitálás után az eper mellett döntöttem. A fagyi természetes ízű volt, korrekt, katarzismentes.
Boldizsár Cukrászda - Agria Park Eger - EgyébBoldizsár Cukrászda - Agria Park Eger - EgyébBoldizsár Cukrászda - Agria Park Eger - Egyéb
2018. május 30.gyerekekkel járt itt
Havonta 1-2 alkalommal biztosan betérünk a lányaimmal sütizni vagy ide vagy a TESCO-ban lévő üzletükbe. A bevásárlás elengedhetetlen része lett. A sütik nagyon-nagyon finomak és mutatósak. Nagyobbik lányom imádja a somlóit, mert étcsokis, én inkább a gesztenyepürét. Gyönyörű tortákat készítenek egyedi igény szerint is. Sajnos az árak egyre magasabbak.
Átlagos 2017. augusztus 30.barátokkal járt itt
délutáni cukrászda. . hétköznap. . a sürgés forgásban. .
a sütemény amit választootunk -még a vasárnapi száraz maradék utolsó darbja volt. . . a másik süti szintén. . . a kávézó ugyan tele volt- hétköznap délután. . a kiszolgálás is átlagos, régebben szivesebben jártunk ide. . hiába- változnak az idők és a korok is. .
igy legközelebb nem ezt a helyet választjuk . .
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 5.a párjával járt itt
Szerintem ez a cukrászda teljesen átlagosnak mondható. A sütik jól néznek ki, de semmi ízük nincsen. A felszolgáló hölgyek is elég furán viselkednek, egyedül a fiatalember az, aki kedvesen fogadja a vendégeket. Sajnos a sütik tésztája nagyon száraz és nem finom. A fagyikban is csalódtam már és számomra furcsa, hogy a használt fagyis kanalakat nem mossák el.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 20.egyedül járt itt
Általában egyedül érkezem, elfogyasztok egy sütit, teát, vagy mindkettőt. Úgy kéthetente megjelenek, és már törzsvendégként kezelnek. Nagyon hangulatos, nagyon finomak a sütik, kedves a kiszolgálás, bár mikor nagy a forgalom, akad némi hiba, de ez nagyon ritka, és megbocsájtható.