Cortado Gastrobar Eger

Cortado Gastrobar Eger
Cortado Gastrobar EgerCortado Gastrobar Eger
Cortado Gastrobar EgerCortado Gastrobar Eger

Cortado Gastrobar Eger bemutatkozása

Egy Cortadoval indult ki minden.
Tulajdonképpen ezt a helyet is azért csináltuk meg - két barát: Ádám és Frigyes – mert beleszerettünk a Cortadóba.
Elmesélem a sztorit, hogy megértsd miért Cortado!
Lassan öt éve, hogy elindítottunk a családdal egy másik kávézót.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cortado Gastrobar Eger vélemények

Kiváló 2018. január 13.családjával járt itt
Tavaly nyáron 3 napot töltöttünk Egerben a családommal és a párommal, étteremnek első nap ebédkor a Cortadoba tértünk be, nagyon tetszett a hangulat, az ételek nagyon finomak voltak, a saját készítésű ketchup és majonéz isteni volt, a hamburgerek óriásiak és nagyon nagyon finomak. a kész ételek nagy adagok és szintén isteniek.
Gyenge 2017. június 18.barátokkal járt itt
Szombat estéhez képest szinte mindenből ki voltak fogyva , egy szem felszolgáló szaladgált és nem igazán tudta mi van és mi nincs, külön be kellett mennie mindent megnézni miből mi van hogy tud-e adni egyáltalán. Nyilván ez nem az ő hibája. De ez már nem először fordult elő az utóbbi időben.
Átlagos 2017. március 11.családjával járt itt
Családdal tértünk be,sokan voltak de a pincérhölgy egyből mutatta hová tudnánk leülni mind a 7-en. Hamar felvette a rendelést, majd a kiszolgálás is ugyan olyan gyors volt. A hölgy kedves, készséges, bármit kértünk megoldotta. Talán a zene volt egy kicsit hangosabb a kelleténél. Nekem sajnos a hamburger nem ízlett igazán, de a többiek meg voltak elégedve. Az ár egy kicsit drága, de azért ajánlom másoknak is ezt a helyet.
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Ott virított az Itt jartam. hu matricája a bejárati ajtón, így aztán naná, hogy beléptünk. A falakról amerikai hangulat sugárzik és hát az ételekről is. Nagyon udvarias a két fiú, kik az egységet viszik. Kiderült, hogy nem az én babos kolburgerem a legcsípősebb, hanem a "rettenet" nevű. Finomak az ételek. Parádés a mellékhelyiség is.
Cortado Gastrobar Eger - Külső képCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - Külső képCortado Gastrobar Eger - Külső képCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - Étlap/itallapCortado Gastrobar Eger - Étlap/itallapCortado Gastrobar Eger - Étlap/itallapCortado Gastrobar Eger - Étel/italCortado Gastrobar Eger - Étel/italCortado Gastrobar Eger - Étel/italCortado Gastrobar Eger - Étel/italCortado Gastrobar Eger - Étel/italCortado Gastrobar Eger - MosdóCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - BelsőCortado Gastrobar Eger - Belső
Cortado Gastrobar válasza
Örülünk, hogy tetszett a hely, és elégedett volt a szolgáltatásainkkal! Legközelebb is szeretettel várjuk!
2016. október 25., Cortado Gastrobar, tulajdonos
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Nem gondoltam, hogy egy egri kiruccanáson ilyen klassz burgert találok! .
Már maga a hely is szuper, nagyon jó a hangulata, kedves a kiszolgálás, és finomak a koktélok. A hambi pedig tökéletes megkoronázása mindennek. Juicy Lucyt ettem. A zsömle finom, vajas, a sajt is isteni. A húspogácsa pedig tökéletes, főleg mikor folyik ki belőle a sajt.
A végén a kávé is különleges volt!
Gyenge 2016. május 16.a párjával járt itt
A hely hangulatos az ital kiváló az etelekben csalódtunk.A kiszolgálással szinten elégedettek voltunk.
Cortado Gastrobar válasza
Kedves Lorant!
Sajnáljuk, hogy ön azon ritka emberek táborát gyarapítja, aki nem volt megelégedve az ételekkel!
Legközelebb, ha problémája van, személyesen is szívesen vesszük javaslatát, hisz akkor akár azonnal tudunk korrigálni. Azonban, ha az étteremben nem az elégedettlenségét jelzi, mi abban a nyugalomban köszönünk el öntől, hogy mindennel meg volt elégedve.
2016. május 26., Cortado Gastrobar, tulajdonos
Cortado Gastrobar Eger a térképen
3300 EgerFoglár György u. 2.
06 36 526434
• ingyenes WIFI • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • koktélok • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo