Falánk Fanny Étterem és Kávézó Eger

3,2
a 144 egri étterem közül
cukrászda, szendvicsbár

Falánk Fanny Étterem és Kávézó Eger bemutatkozása

Éttermünkben olcsó árakkal várjuk vendégeinket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Falánk Fanny Étterem és Kávézó Eger vélemények

2023. december 25.gyerekekkel járt itt
Éhesek voltunk mint mindig. .
Magyaros kaják,önkiszolgáló feeling.
Az árak nem szálltak el.
Házias ételek, jó adagok, jó kiszolgálás.
A rizzsel nem voltam kibékülve. . .
Gyermekbarát étterem.

Jó hely ez a Falánk Fanny,
Nem fogsz sok pénzt itt
kiadni. . .

Akik nem csúcsgasztronómiára vágynak,
csak jót szeretnének enni jó áron,
azoknak bátran ajánlom.
Gyenge 2019. január 3.egyedül járt itt
Voltam párszor ebben az étteremben. Minden alkalommal rossz tapasztalatom volt, és nem is fogok oda menni. A kiszolgálás barátságtalan. Ha az ember beáll az egyik sorba akkor azt mondják a másikba kellett volna állni mert onnan jön a sor. Ha a másikba állunk akkor fordítva, de sehogyan sem érkezési sorrendben megy.
Az ételek íze sem a legízletesebb.
Szörnyű 2018. november 12.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be a párommal ebbe az étterembe, ami egyben cukrászda is. Először nem egészen értettem a kiszolgálás módját. Sok vendég volt, s szervezetlennek tűnt az egész. De nagyon éhesek voltunk, így jól esett a várakozás után az ebéd. Sajnálom, hogy a gőzgombócot kihagytuk. Legközelebb azt is kipróbáljuk. A sütemény is ízlett. Ajánlom minden kispénzű turistának ezt a helyet.
Gyenge 2018. augusztus 14.családjával járt itt
A kiszolgálás még most is szörnyű lassan halad. Nem azért mert a személyzet lassú, hanem a szervezés nem jó. Nem voltak sokan, de így is időbe telt amíg megkaptuk a gőzgombócunkat. Egyik kiszolgáló az ételeknél, a másik az édességeknél van, de ha egyiknél nincs sor, nem megy át segíteni.
Átlagos 2018. június 27.családjával járt itt
Barátságtalan kiszolgálás! A tálca gusztustalanul büdös. Az ételek ehetőek, gőzgombóc finom. Ajánlották Egerben, de csalódtunk!
Összességében közepest adunk, mert ár-érték arányban jó!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 7.családjával járt itt
A fiam imádja a gőzgombócot, azért tértünk be ide. Aztán észrevettük, hogy van másféle étel is, ezért úgy döntöttünk, hogy itt fogunk vacsorázni. Kellemes meglepetés volt: az ételek finomak és bőségesek, és ami nem utolsó szempont, még olcsóak is.
Gyenge 2017. október 16.gyerekekkel járt itt
Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk az éttermet, gőzgombócot akartunk enni. NEM VOLT, de elég nagy választék volt más ételekből ezért maradtunk. 4 felnőtt, 2 kétéves gyerek. Úgy 10 ember lehetett előttünk, azt hittük ez nem sok. A kiszolgálás szörnyű lassan haladt. Nem azért mert a személyzet lassú volt, hanem a szervezés nem jó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 25.családjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be sétánk alkalmával egy fagyira. Minden íz nagyon finom volt. . . . . aztán visszatértünk vacsorázni is, és nem csalódtunk. Az ételek nagyon finomak voltak, este van féláras kínálat. Házias ízek, este is nagy volt a választék, főzelékek, raguk, sültek, sütik. . . a gőzgombóc kihagyhatatlan :) 2 főétel, 2 desszert üdítővel 2100. - Jól lakva álltunk fel az asztaltól.
2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Menüzési lehetőség, bőséges választék, kedvező árak, finom fagylalt mi kell még? :)
Nagyon jól éreztük magunkat. 2000 forintból úgy jól laktunk ketten, hogy alig tudtunk felállni az asztaltól.
Gyenge 2015. november 3.egyedül járt itt
Kezdetekben nagyon jó hely volt, szerettem ide járni. De semmi nem tart örökké, az árak nagyra nőttek, a színvonal meg egyre csökken. A süteményes pultot például jobb messzire elkerülni. A kiszolgálás futószalagszerű, kábé, mint egy menzán. Este hat után minden féláron van, de inkább csak már nem dupla áron, mint addig egész nap.