4,3

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Gyenge 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
A pizzériára azért eset a választás mert kb 8 éve kitűnő nagy adag és finom pizzákat ettünk itt párom. Ezért úgy döntöttünk most a gyerekeinkkel is elmegyünk és eszünk egy jót nyaralás alatt. A pizza tésztája mint a chips vékony és törik, szó szerint mint a chips. Feltét alig van rajta! Szósz az meg annyi, hogy a végére émelyítő.
Kiváló 2019. március 24.gyerekekkel járt itt
Igazi olasz vékonytésztás pizza! Olaszországban ettem ehhez hasonlót. A feltétek is teljesen finomak. Árak 1400-2000 Ft közöttiek. Általában kiszállítással rendelek tőlük, de családdal is ültünk már be vacsorázni. Barátságos és gyors kiszolgálás. Kissé eldugott helyen van a belváros közepén. Az étterem kicsi,kissé retro, de van hangulata:-)
Szörnyű 2019. március 8.egyedül járt itt
A helyről nem tudok értékelést adni (ezért átlagosat írtam ezekre a kérdésekre), mert házhoz szállítással kértem a pizzát, ami a vállalt időnél korábban, rendben megérkezett, és eleinte nagyon kellemes meglepetést okozott, ugyanis utoljára Olaszországban ettem ilyen finom, ropogós, vékony, jóízű pizzatésztát.
Kiváló 2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A pizzáik nagyon finomak. A tészta szép vékony és a széle ropogós. A feltétek is nagyon rendben vannak. Egyik legjobb oizzéria ahol valaha jártam
2018. szeptember 2.családjával járt itt
Ki merem jelenteni, hogy Eger és az ország egyik legjobb pizzázója. Finom, ízletes prémium pizzák. Minőségi alapanyagokat használtak a pizzához. Pozitívum:
udvarias és korrekt kiszolgálás, isteni prémium pizzák minőségi alapanyagból.
Il Padrino Pizza Club Eger - Étel/italIl Padrino Pizza Club Eger - Étel/ital
2017. június 30.gyerekekkel járt itt
Egyik vasárnap Egerben kirándultunk. Ismét megnéztük a Várat, melyhez még az idő is kedvezett. Ebédidő körül volt,de nem akartunk étteremben ebédelni,így választottuk az eldugott utcában lévő Pizza Clubot,amely a sétáló utcától nem messze található. Az utcán lévő egyik asztalnál ültünk le,így a véleményemet csak erről tudom leírni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. június 6.gyerekekkel járt itt
Egerben ez volt a legjobb hely, ahová betévedtünk. A pizza lelóg a tányérról, ropog, remek feltétek vannak. A gyerekek nagy bánatára hiányzik a hawaii pizza az étlapról, kiderült, hogy a szakácsnak elvei vannak, de ezt megbocsátottuk neki. Az egyszerű berendezés hangulatos volt, s mi hétköznap nem is futottunk bele nagy forgalomba, nem is kellett sokat várni.
2017. január 23.családjával járt itt
Azért erre helyre esett a választásunk, mert a pizzákat jelképes felárért cserébe, lehet kérni teljes kiőrlésű változatban is. Ez sajnos még igen ritka. A kiszolgálás rendben volt, a pincér udvarias volt. A pizzák ízletesek, talán picit túlságosan ropogósra sütik, de más gond nem volt velük.
Kiváló 2016. november 23.gyerekekkel járt itt
Nyári barangolásunk során az egri belvárosban, teljesen véletlenül fedeztük fel ezt a pizzériát egy keskeny, csendes, félreeső, macskaköves utcácskában. Ez egyben előnye és hátránya is a helynek: a hangulat az előnyére válik, hiszen csend van, és mintha egy aprócska szicíliai falura bukkantunk volna Egerben; ugyanakkor kerekesszékkel sajnos rendkívül nehezen megközelíthető, és mozgássérültként kizárólag a kinti része látogatható az Il Padrinónak.
Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Hangulatod kis hely, nagyon finom pizzával, és külön pont a teljes kiőrlésű tészta. Udvarias és gyors kiszolgálás.