Király Pizza Eger

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Király Pizza Eger vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 12.családjával járt itt
Ajtón és a honlapon is kiírva hogy nyitás de 11órakor. 12 óra után nyitott ki. Többen is szerettek volna ott ebédelni. Kis várakozás után el is mentek ők is. Így csak a sarki közértben tudtunk venni valamit hogy ne legyünk a vonat indulási éhesek. Bravó
Gyenge 2019. augusztus 9.családjával járt itt
10-ből egyszer,ha sikerül bármelyik megadott telefonszámon elérni őket! Nem értem,miért nem vesznek fel több embert,ha nem bírják teljesíteni a megrendeléseket. A megadott 120 perces kiszállítást (az esetek többségében még több) sem tudják teljesíteni,aminek eredményeképp vagy éhen halsz vagy kapsz egy két órája kisütött mirelit cuccot, ami a hungarocell doboz párájától frankón át is ázott (sok esélyt adtunk pedig az étteremnek).
2019. július 5.a párjával járt itt
A közelben egy rendezvényen voltunk kiállítók, és a közelben kerestem éttermet. A hely weboldaláról kinéztük, mit szeretnénk enni, és elsétáltam az étteremhez. Egy kedves, de elfoglalt lány vette fel a rendelést és közölte kb. 3/4 órát várni kell, de láthatóan sokan voltak az étteremben, így nem volt túlzás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
A városba nem sok a jó hely. Hosszas keresgélés után tértünk be a helyre, ha már a strandon jártunk a közelbe kerestünk éttermet. Az ételek és a felszolgálás is első osztályú. Árak megfizethetöek ide biztos vissza térünk máskor is. A hamburgerek és a gyros is isteni, és hátván ahogy hozzák ki az adagokat azok sem diétásak. örülünk hogy megtaláltuk ezt a remek helyet.
Szörnyű 2018. június 3.a párjával járt itt
Kritikán aluli hely. Ma ettünk itt Görög, illetve Kentucky burger tálakat. A padló mocskos, ragadós, az asztal szintúgy (du. 3 óra). A takarításnak szinte nyoma sincs. Minden bútor kopott, régi, bár még az előző észrevétel nélkül ezzel nem is lenne nagy baj. A kiszolgálás unott, mogorva, pedig mindenki fiatal.
Átlagos 2018. április 22.a párjával járt itt
A délutáni órákban az éttermnek nem nevezhető - helyre bementünk. Leadtuk rendelésünket. A helyről-e lég gusztustalna, lepukkant - sok pizzát láttak már az asztalok sok év alatt. Nem szivesen ettem meg volna ott a rendelt pizzát. . Mintha egy régi film helyszinéra léptem volna be. . A rendelt piizát viszont időben hozták ez pozitivum aszámlára irva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 5.a párjával járt itt
Húsvéti hosszú hétvégénk során kétszer is be tértünk ebbe a pizzériába. Maga a helyiség modern, hangulatos, viszont kicsi, kevés ülő hellyel, asztallal. Első alkalommal vacsorázni voltunk és két akciós gyros tálat rendeltünk,mennyiségre és minőségre a hússal, a krumplival és az öntettel nem volt semmi probléma, nagyon finomak voltak,viszont a tálhoz "köretként" adott káposzta saláta már hagyott némi kívánni valót maga után egyenesen keserű volt!
Kiváló 2016. december 21.családjával járt itt
Egri városlátogatáskor már többször is ettünk itt. Fiatalos gyorsétterem, közel sok iskolához a város szívében. Tetszik a hatalmas tévé, amin egy zenecsatorna szól. Pizzát és Gyrost ettünk ízlett mindkettő. Szivélyes a személyzet, mindenre gyorsan reagálnak, az árak is megfelelőek.
Gyenge 2016. október 9. járt itt
Korábban többször rendeltünk tőlük, de az utóbbi évben rendszerint több, mint másfél óra alatt hozták ki a pizzát, amiért egy "bocs" sem járt. Ennek ellenére egyáltalán nem olcsó, és több egri pizzéria is magasan überelni a minőségüket (és a szállítási idejüket) ilyen árak mellett. Leszoktunk róluk.
Gyenge 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
A pizzájuk az nem volt rossz de a töltött hús az borzalmas volt. Bundázott csirkemellet "ettem" és nem volt rendesen átsütve, rózsaszín volt még a belseje.
A kiszolgáló lány sem volt valami barátságos! Megrendeltük a pizzát és még utótag kértünk hozzá üdítőt is. Hát had nem mondjam milyen fejet vágott a kiszolgáló csaj mert utólag merészeltük kérni.
Árban jó volt de többet ide nem fogok betérni ha arra járok.