König Pizza Eger Eger

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

König Pizza Eger Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 16.a párjával járt itt
Egerben kirándultunk a párommal, nagyon megéheztünk.
Betértünk a közeli gyorsétterembe [moderálva - a szerk. ], otthagytunk 6000 ft, majd 1,5 óra múlva ismét éhesek voltunk. . .
Aztán találtunk rá erre a pizzériára.
Rendeltünk magunknak 1-1 pizzát és üdítőt kb. 13 óra körül, 14 órára nyugodtan megettük és késő estig nem is voltunk éhesek.
Egy kellemes kis pizzéria, kedves volt a kiszolgálás és finom az étel.
König Pizza Eger Eger - Étel/ital
Szörnyű 2014. október 18.a párjával járt itt
Első rendelésemnél történt:Párommal ebédre gondoltuk rendelünk pizzát ez volt délelőtt 11-kor. Fel is vették a rendelést. Várunk. 12. 30-kor a párom ugyan már rákérdez hol jár a pizzánk. Válasz beérkezett egy több fős társaság és majd utána küldik a miénket. 13. 30 a párom ismét telefonál hogy ugyan már 2és fél órája leadta a rendelést és mikor kapjuk meg?
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. július 29.egyedül járt itt
Egyszer rendeltem tőlük kiszállítással annak részeként, hogy a pizzázók többségét kipróbáltam. De soha többet. Késő este értem Egerbe, akkor már nem nagyon lehetett volna vacsorát szerezni sehonnan. Egész nap utaztam, nem ettem. A netes oldaluk rendkívül részletes, sokáig nyitva vannak. Ott néztem ki valami harapnivalót.